Targi HOME DECOR 2015

Targi HOME DECOR 2015

Kolejna edycja targów wyposażenia wnętrz HOME DECOR odbędzie się w Poznaniu od 17 do 20 lutego 2015. W wydarzeniu regularnie uczestniczy około 20 tys. handlowców i projektantów z Polski i ze świata.

Jedną z czterech głównych stref tematycznych targów HOME DECOR są "Dekoracje". Pozostałe obejmują tekstylia, oświetlenie oraz wyposażenie kuchni i łazienki - każda z nich jest odpowiednio oznakowana. Podobnie jak w latach ubiegłych, w roku 2015 ekspozycję urozmaicą liczne seminaria i szkolenia poświęcone tematyce wyposażenia wnętrz oraz visual merchandisingowi w sklepie dekoracyjnym.

Co czwarty odwiedzający targi HOME DECOR pochodzi z zagranicy - jest to zatem doskonała okazja do nawiązania międzynarodowych kontaktów biznesowych. Równolegle odbywają się targi meblowe MEBLE POLSKA - największe w kraju spotkaniu branży meblowej rokrocznie odwiedzane przez kilkanaście tysięcy kupców meblowych i projektantów wnętrz z Polski i Europy - oraz wydarzenie dedykowane wzornictwu przemysłowemu arena Design.

Czytaj też: Studio Barber & Osgerby na arena DESIGN 2015

Takie połączenie pozwala na zgromadzenie w jedym czasie i w jednym miejscu liczne grono projektantów wnętrz i przedstawicieli salonów meblowych, którzy dokonują tu zamówień artykułów wyposażenia mieszkań i domów, coraz częściej stanowiących w ich sklepach ważną ofertę komplementarną. Magnesem przyciągającym architektów wnętrz są liczne wykłady światowych gwiazd designu.

Więcej: www.homedecor.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!