Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz - użytkowników CAD Decor

Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz - użytkowników CAD Decor

Wystartował II etap konkursu dla projektantów wnętrz, organizowanego przez kwartalnik Wokół Płytek Ceramicznych wspólnie z firmą CAD Projekt K&A. Zgłoszenia można przesyłać do 26.01.2015.

Do udziału w konkursie zaproszeni są wszyscy projektanci wnętrz korzystający z programów CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie z Modułem do Projektowania Płytek. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie projektów z zastosowaniem kolekcji płytek ceramicznych nagrodzonych w konkursie PERŁY CERAMIKI UE 2014. 

Czytaj też: Porta by me - konkurs dla młodych designerów

„Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz - użytkowników CAD Decor” odbywa się w ramach PEREŁ CERAMIKI UE od 2012 r. Za główny cel organizatorzy postawili sobie udostępnienie architektom i projektantom wnętrz płytek ceramicznych o ciekawym wzornictwie oraz pokazanie ich uniwersalności w zastosowaniu nie tylko w łazienkach.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. W pierwszym odbyły się trzy głosowania na najpiękniejsze płytki ceramiczne. Zwycięskie wzory zostały uhonorowane tytułem „Perła Ceramiki Projektantów - użytkowników CAD Decor 2014”. Nagrodzone kolekcje to: FORMWORK włoskiej fabryki Cerdisa (Ricchetti Group); livingSTONE Grupy Tubądzin oraz płytki GEOMETRIC GAME marki Opoczno.

Drugi etap konkursu trwa do 26.01.2015 r. Jego uczestnicy mają za zadanie przygotować projekt dowolnego wnętrza, elewacji lub miejsca na zewnątrz budynku z zastosowaniem przynajmniej jednej kolekcji (może być ich więcej) płytek ceramicznych lub gresów nagrodzonych w konkursie PERŁY CERAMIKI UE 2014 tytułem „Perła Ceramiki UE 2014”, „Perła Ceramiki Dystrybutorów 2014” i „Perła Ceramiki Projektantów - użytkowników CAD Decor 2014”. Wszystkie 27 kolekcji płytek dostępne są w specjalnej bazie „Perły Ceramiki UE 2014”, dołączanej do programów CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie z Modułem Projektowania Płytek Ceramicznych oraz na stronie internetowej www.cadprojekt.com.pl. Wystarczy ją pobrać i zainstalować na swoim komputerze.

Czytaj też: Konkurs 3xR - znamy zwycięzców!

Wymagania techniczne projektów konkursowych:

- maksymalnie 6 ilustracji (wizualizacji);
- zwymiarowany rzut projektu wraz z rozwinięciem ścian/powierzchni bocznych;
- rzuty i rozwinięcia ścian w formacie jpg, tiff lub pdf, wizualizacje w formacie jpg, tiff (waga pojedynczego pliku do 5 MB, minimalna rozdzielczość 1920x1080 - full HD);
- opis projektu do 2500 znaków zawierający: szczegółowe informacje na temat zastosowanej/ych płytek, nazwę kolekcji oraz producenta/marki, zastosowane formaty i kolory płytek, a także wskazanie miejsca użycia płytek w projekcie.
UWAGA! Projekty można przesyłać do 26 stycznia 2015 r. wyłącznie na adres: perlyceramiki@sigma-not.pl. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 projekty.

Nagrody

Obydwa konkursy: PERŁY CERAMIKI UE 2014 i „Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz - użytkowników CAD Decor”, kończą się uroczystą Galą Laureatów, która odbędzie się w lutym 2015 r. w Warszawie. Zostaną na niej zaprezentowane wyróżnione projekty i wręczone nagrody ich autorom:

- nagroda główna: 4000 zł oraz bon o wartości 3000 zł do wykorzystania na zakup aplikacji lub usług w CAD Projekt K&A,

- nagroda druga: 2000 zł oraz dwudniowe szkolenie z obsługi narzędzi CAD Projekt K&A (w siedzibie firmy),

- nagroda trzecia: 1000 zł oraz jednodniowe szkolenie z obsługi narzędzi CAD Projekt K&A (w siedzibie firmy).

Więcej: www.plytkiceramiczne.info.pl

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!