include/layouts/default/content_default.php
Targi designu - All on Design

Targi designu - All on Design

Na wiosnę, 25-27 marca 2015 roku w Centrum EXPO XXI w Warszawie odbędzie się druga edycja targów designu i aranżacji wnętrz - All on Design. Wydarzenie dedykowane jest głównie architektom wnętrz.

All on Design kierowane są nie tylko do profesjonalistów, ale też do wszystkich tych, którzy interesują się designem, trendami i aranżacją wnętrz. Targi odbędą się w tym samym czasie i miejscu, co największe targi oświetleniowe w Polsce ŚWIATŁO 2015.

Zeszłoroczny debiut targów All on Design przyciągnął takie marki, jak 4 Concepts, Barańska Design, Carpets & More, Ciarko, Dado Design, Decokable.pl, Dom Bianco, Duravit, Galda, Faber, Flash DQ, Interi Cad, Lug, Lumo Tubo, Muppet Shop, Top Kolor, Smeg i Villeroy & Boch.

Druga edycja All on Design również odbędzie się w ramach Targów ŚWIATŁO, w dniach 25 - 27 marca 2015 w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI. Targi ŚWIATŁO co roku odwiedza ponad 15 tys. osób z kraju i zagranicy  i z tej siły skorzystają również targi All on Design. 

Targi All on Design to nie tylko prezentacje produktowe, ale także konferencja dla projektantów i architektów wnętrz.

Na targach All on Design swoje produkty i rozwiązania zaprezentują polscy i zagraniczni producenci i dystrybutorzy z branży designu, wyposażenia i aranżacji wnętrz. Tematyka targów jest szeroka - od mebli wszelkiego rodzaju, poprzez ceramikę, dekoracje, artykuły wykończeniowe na oświetleniu kończąc.

Odwiedzający

Największą grupę wśród odwiedzających stanowią architekci i projektanci wnętrz. Na targach chcą przede wszystkim poznać nowości, trendy i style obecnie obowiązujące, a także mające się wkrótce pojawić. Poza osobami ściśle związanymi z designem, odwiedzający to również restauratorzy, hotelarze, producenci i dystrybutorzy szukający dostawców.

Wydarzenia towarzyszące

Podczas All on Design odbędą się również konferencje, szkolenia i warsztaty z dziedziny aranżacji wnętrz. Uznani w środowisku architekci poprowadzą ciekawe wykłady dla wszystkich zainteresowanych. Organizatorzy zapowiadają wiele praktycznych warsztatów z komunikacji, negocjacji i motywacji zawodowej, które poprowadzą trenerzy biznesu oraz projektanci, którzy w tym zawodzie odnieśli sukces.

Więcej: www.lightfair.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!