Autobus w restauracji

dodano: 02.11.2011r.

Dzieci coraz częściej traktowane są jak pełnoprawni klienci kawiarni i restauracji. Nie znaczy to jednak, że lokale przeznaczone dla rodziców z dziećmi, muszą być dostosowane jedynie do gustów i potrzeb najmłodszych – ich wnętrza powinny być projektowane są w taki sposób, by dobrze czuli się w nich wszyscy użytkownicy. Taka idea leżała u postawy projektu restauracji Praq w Amersfoort zaaranżowanej przez holenderską pracownię Tjep.

Komentarze

Ilość komentarzy: 2

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Erileide 2012-11-15 15:43:25

No więc tak. Na tym graffiti jest, jak nanspaio wyżej Haile Selassie, to z kolei ma połączenie Jego osoby z ruchem rasta a ten z kolei łączy się z Jamajką. Wniosek zatem wysnuwam taki, że to jest resturacja kuchni jamajskiej, kreolskiej, karaibskiej lub antylskiej. No rf3żne nazwy są tego regionu ale osobiście postawiłbym na restaurację karaibską.

Liset 2012-11-17 08:07:38

Vis a vis ściany z maluniem zjdajune się stary budynek przemysłowy, ktf3rego część zamuje restauracja Mandala (widocze wyciągi wentylacji spalinowej z kuchni). Kiedyś była to fabryczka. Czego?Zadawałeś już to pytanie w ktf3rymś z poprzednich postf3w.Odlewnia aparatf3w miedzianych Adolfa Witta.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!