Klasycznie i luksusowo

dodano: 26.10.2011r.

W starej dzielnicy Cukurcuma/Galatasaray w Stambule powstał hotel, w którym duch przeszłości miesza się z nowoczesnością, a klienci mogą się poczuć jak goście lokalnego arystokraty.
Otwarty w kwietniu 2010 r. hotel Galatasaray jest jednym z trzech butikowych hoteli w Stambule należących do grupy The House Hotel (THH). Projekt renowacji wnętrz czteropiętrowego pałacu wzniesionego w latach 90. XIX wieku i znanego jako „Rezydencja Zenovitch” powierzono architektom z młodego biura projektowego Autoban.

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Abdul 2012-04-24 16:47:39

Rychu znowu przemf3wił. W jego liście pasterskim do wcenryih, w znanym ogf3lnie stylu jak zwykle kreuje się na ofiarę grupy osf3b podejmujących w sposf3b nieuprawniony działania siłowe i pomawiających swoich przeciwnikf3w o wszelkie niegodziwości . No tak ludzie na poziomie tacy jak Rychu piszą paszkwile i donosy podpisując się pod nimi. Co prawda zawsze prosi żeby nie ujawniać jego personalif3w, ale to chyba ze skromności. Gorszego ubeka nie mogliśmy sobie wyhodować. Myślę że sprawa pozbawieni

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!