Mazowieckie dni twórczości, designu i innowacyjności 2014 - 25-26.06.2014

Mazowieckie dni twórczości, designu i innowacyjności 2014 - 25-26.06.2014

W dniach 25-26 czerwca 2014 r. odbędą się Mazowieckie Dni Twórczości, Designu i Innowacyjności.

Celem wydarzenia będzie prezentacja potencjału branży kreatywnej i innowacyjnej na obszarze województwa mazowieckiego. Jego organizatorem jest Departament Rozwoju Regionalnego i Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

W trakcie dwóch dni MDTDI swoje wystąpienia będą mieli również przedstawiciele IWP i eksperci współpracujący z Instytutem. 26 czerwca prezes IWP Bożena Gargas weźmie udział w debacie „Finansowanie innowacji” (godz. 16.00-17.00). Tego dnia odbędzie się także debata „Edukacja dla innowacji i kreatywności”, w której udział wezmą prof. Tomasz Gołębiowski (SGH), kierownik studiów IWP i SGH „Design Management” i Katarzyna Rzehak dyrektor kreatywna IWP (godz. 18.00-19.00).
Z kolei uczestnikiem debaty „Praktyczny wymiar designu i innowacji”, która odbędzie się 25 czerwca (godz. 16.00 – 17.00) będzie prof. Marek Adamczewski, koordynator merytoryczny projektu IWP -„Wzornictwo-Biznes-Zysk”.

W programie wydarzenia zaplanowano m.in. wystawę prac dyplomowych studentów wydziału wzornictwa przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz salony prezentujące m.in. osiągnięcia klastrów medycznych z województwa mazowieckiego, oferty instytucji wspierających sektor kreatywny, innowacje w przestrzeni publicznej, w zarządzaniu firmą i aplikacjach mobilnych.
Uczestnicy MDTDI 2014 będą mogli wziąć udział w debatach poświęconych najważniejszym uwarunkowaniom rozwoju sektorów kreatywnych i branż innowacyjnych.

Całemu wydarzeniu w Warszawie towarzyszyć będą warsztaty regionalne w: Siedlcach, Ostrołęce i Ciechanowie – 25 czerwca, oraz w Radomiu i Płocku – 26 czerwca.

Termin: 25-26 czerwca 2014
Miejsce: siedziba Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, ul. Świętojerska 5/7, Warszawa

Więcej: www.msodi.mazovia.pl/mdtdi

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!