Geometryczne wnętrze na warszawskim Wilanowie

dodano: 12.06.2014r.

Smuga Studio

Młodzi ludzie sami urządzili sobie wnętrze kupując meble i podstawowe wyposażenie, ale brakowało im pomysłu na wykończenie. Z pomocą przyszli projektanci ze Smuga Studio.

Komentarze

Ilość komentarzy: 29

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Olka 2015-03-05 13:33:56

cd. sztukewnetrza bo oznacza to brak profesjonalizmu i prestizu stronki. Mimo to pozdrawiam pewnie bezwinne młode małżeństwo mieszkające w tym mieszkaniu oraz projektantów przed którymi sporo pracy jeszcze

Marek Architekt 2015-03-06 18:36:52

Ludzie ja mam jedną prośbę przeanalizujcie sobie przed i po, rola projektantów w tym mieszkaniu polegała na zrobieniu czegoś z mieszkania, które urządzili sobie młodzi ludzie. Tam nie ma projektu tylko wskazówki jak uratować wnętrze. tj pomalowanie ściany w salonie, nowe poduszki, pomalowana ściana w kuchni. szyba z kolorowym motywem. jak to można nazwać projektem i to do tego biura smuga. Wydaje mi się że jest to lekkie nadużycie.

Jacek 2015-03-06 21:43:09

Marek Architekt - Znalazł się znawca regulaminu?! Człowieku, gdyby było jak mówisz to mieszkanie o którym mowa nie było by tutaj, bo przecież ten portal jednoczy min komisja w danym składzie. Pisząc tak - ich poniżasz i tym samym ten portal, więc co tutaj robisz "drogi" architekcie? Po co odwiedzasz ten portal?

Paulina 2015-03-06 22:27:36

co ma regulamin do tego ze architekci jedyne co zrobili to powiedzieli, która ścianę pomalować i jaki kolor poduszek kupić. A niestety ten portal upadł jak dla mnie, skoro takie rzeczy zaczęli publikować.

paulina 2015-03-07 16:04:22

Może i upadł ten portal, ale to mieszkanie całościowe jednak swoich odbiorców ma. Natomiast ogólnie, głosowanie w taki sposób uważam za bezsensowne. Taki rodzaj głosów, walki, reklamowania się i jak widać, prześcigania się totalnie nie na miejscu. Wygrani niechaj się cieszą, ale ich inwestycja też nie była najlepszą. POMIESZANE STYLE I Z TYM SIĘ CAŁKOWICIE ZGADZAM. Fakt, że wnętrze jest ogólnikowo mówiąc ciekawie zrobione i być może dokładnie, ale też nie na wygraną.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!