Zmieszczę się w każdy kąt!

Zmieszczę się w każdy kąt!

Zmorą każdego domu są te pomieszczenia, które noszą miano: niewymiarowych lub szczególnie małych. Nie wiemy bowiem jak zagospodarować w takim pokoju miejsce, aby był wygodny, a co najważniejsze nowoczesny. Sposobem na takie bolączki są szafy narożne.

Niezwykle pojemne i bardzo  funkcjonalne. To ich największe zalety. Ich ergonomiczny kształt wpasuje się w każdy, nawet niesforny domowy kąt. Tego typu mebel to także ciekawe rozwiązanie zarówno dla bałaganiarzy- umożliwia łatwe posegregowanie rzeczy, jest też w niej dużo więcej miejsca do przechowywania niż w zwykłej szafie.Na uwagę zasługuje szafa narożna, w kolorze mlecznego dębu. Wewnątrz posiada wyposażenie, które pomoże uporządkować ubrania: z prawej strony znajdują się półki, a z lewej - drążek na wieszaki, nad którym jest umieszczona półka przydatna np. na odzież sezonową, kapelusze, paski, apaszki, czapki i inne przedmioty. Świetnie prezentuje się samodzielnie, ale również zestawiona z innymi szafami.

Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom producenci nie stosują już klasycznych uchwytów. Teraz szafę można otworzyć poprzez naciśnięcie drzwi dłonią.  Dodatkowo szeroko otwierające się zawiasy sprawiają, ze dostęp do szafy nie jest utrudniony. Tego typu szafy nadają się praktycznie do każdego pomieszczenia w naszym domu:
- pokoju nastolatka – nowoczesny wygląd
- sypialni – ze względu na ilość rzeczy, które potrafią pomieścić
- salonu- ciekawe rozwiązanie dla dbających o wygląd pomieszczenia i komfort osobisty
Ten mebel wolnostojący sprawi, iż każdy pokój w jakim zagości stanie się ikoną nowoczesności!

Źródło:Extra Punkt S.C.

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!