• sdsd

  Casa tomas - wnętrza domu w Barcelonie

  dodano: 08-03-2014r.

  Wnętrza zaprojektowane przez hiszpańską pracownię LAB Laboratory for Architecture in Barcelona, to surowe i industrialne przestrzenie niewielkiego, dwupoziomowego domu w centrum Barcelony.

  czytaj
 • sdsd

  Piękne wnętrza na Dzień Kobiet

  dodano: 08-03-2014r.

  Z okazji Dnia Kobiet proponujemy małą zabawę w skojarzenia. Jak myślicie, czy wnętrze może być kobiece? Zestawiliśmy klika projektów prezentowanych przez nas w ostatnich miesiącach....

  czytaj
 • sdsd

  Wnętrza sklepu w europejskim stylu

  dodano: 20-02-2014r.

  Prezentowane wnętrze to przestrzeń piętra sklepu odzieżowego COMPOLUX w jednym z centrum handlowych w Tokio. Projekt inspirowany europejskimi detalami architektonicznym został przygotowany przez pracownię Nendo....

  czytaj
 • sdsd

  Wnętrze kawiarni Espresso Embassy w Budapeszcie

  dodano: 19-02-2014r.

  Prezentowany lokal o powierzchni zaledwie 80 m² w centrum Budapesztu został zaprojektowany dla jednego z najlepszych baristów na świecie.

  czytaj
 • sdsd

  Wnętrze dla młodej kobiety

  dodano: 17-02-2014r.

  Zlokalizowane w Warszawie małe mieszkanie o powierzchni 39 m² to ciekawie zaaranżowana przestrzeń dla młodej i dynamicznej kobiety. To jasne i przestronne wnętrze to realizacja...

  czytaj
 • sdsd

  AïOLI Cantine Bar Café Deli w Warszawie

  dodano: 14-02-2014r.

  Minimalistyczny lokal w Warszawie zaprojektowany przez pracownię A+D to uniwersalne miejsce do spotkań, jedzenia, zabawy. Wnętrze to zbiór wielu funkcji m.in. bistro, restauracji oraz klubu.

  czytaj
 • sdsd

  Wnętrza MAMA Shelter w Bordeaux Philippe Starck'a

  dodano: 08-02-2014r.

  Prezentujemy spektakularny projekt wnętrz autorstwa ikony designu oraz architekta Philippe Starck'a - MAMA Shelter w Bordeaux.

  czytaj
 • sdsd

  Projekt nowoczesnego wnętrza w górskim stylu

  dodano: 07-02-2014r.

  Projekt apartamentu w Wiśle autorstwa pani Aleksandry Grzonki z pracowni projektowej Cechownia to nowoczesne wnętrze o niezwykłym, lokalnym klimacie.

  czytaj
 • sdsd

  Wnętrze w barcelońskim stylu - CASA SAL

  dodano: 06-02-2014r.

  CASA SAL – mieszkanie w Poble Sec w Barcelonie to wnętrze autorstwa nookarchitects. Głównym założeniem projektantów było stworzenie przestrzeni skoncentrowanej wokół osobowości właściciela.

  czytaj
 • sdsd

  Nowe życie wnętrz – restauracja w młynie

  dodano: 05-02-2014r.

  Zaadaptowane na restaurację wnętrza starego młyna w Łaźcu pod Częstochową, to kilkukondygnacyjna przestrzeń łącząca historię i magię dawnego obiektu z nową funkcją i materią.

  czytaj

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!