Apartament/Conference Kredytowa w Warszawie

dodano: 29.03.2014r.

Maciej Kurkowski i Maciej Sutuła

Prezentowany projekt to mieszkanie w siedmiopiętrowym budynku z początku XX wieku zlokalizowanym w centrum Warszawy przy ulicy Kredytowej. Projektanci Maciej Kurkowski i Maciej Sutuła przygotowali aranżację wnętrz apartamentu, znajdującego się na trzecim piętrze.

Komentarze

Ilość komentarzy: 2

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Nelly 2014-04-20 15:41:02

W uzupełnieniu do powyższej informacji o ziaanmch należy dodać oficjalnie, że firma 2x3 zrezygnowała z posługiwania się działf3w: Education Boards/Tablice Szkolne, AV Solutions, Signum System oraz Marketing Display..Pozostają loga marek: StarBoard (niezmienione) oraz ecoBoards (zmienione jw.).Pliki graficzne do pobrania na .I ostatnia informacja dot. organizacji produktf3w:Dział Signum System został wcielony do działu Marketing Display.

Krzysztof 2014-04-20 20:19:08

Panie Macieju, zmiana logo 2x3 pzyrpadła do gustu jest bardziej nowocześnie, co widać szczgf3lnie w porf3wnaniu ze starym.Niestety nie rozumiem co powoduje że ecoBoards stało się marką pro-ekologiczną ? Chyba nie od użytego zielonego koloru i listka? A więc dla mnie brauje głębszego uzasadnienia. Przepraszam za czepialstwo i pozdrawiam.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!