Łazienka w kolorach ziemi

Łazienka w kolorach ziemi

Spokój, harmonia, barwy ziemi, ornamenty ze świata natury – to nowa propozycja. Dekory wprowadzą sielski klimat do każdego wnętrza, niekoniecznie tego położonego z dala od miasta. Zaprojektowana z wielką starannością i dbałością o detal, kolekcja to prawdziwa gratka dla koneserów.

Dla tych, którzy lubią sielski klimat angielskiej prowincji, odpowiednie będą kafelki z subtelnym naturalnym motywem. Kojące zmysły łagodne barwy i zaczerpnięte ze świata natury ornamenty pozwolą stworzyć w każdej łazience przestrzeń, do jakiej chętnie uciekamy zmęczeni zgiełkiem miasta. Odpowiednia aranżacja łazienkowej przestrzeni z wykorzystaniem dekorów daje możliwość wykreowania oazy spokoju we własnej łazience. 

Oryginalny będzie dekor przedstawiający maleńkie kolibry uchwycone w locie na moment przed zanurzeniem się w kwiatach. Kolorystyka to przygaszona zieleń, przetarty beż, ciepły brąz i pudrowy róż. Całość przywodzi na myśl egzotyczne zakątki Imperium Brytyjskiego, a stylistyka nawiązuje do nowoczesnej odmiany stylu wiktoriańskiego, gdzie ornament był podstawą dekoracji wnętrz.

Urok takiego dekoru tkwi w neutralnej, a jednocześnie charakterystycznej konwencji. Najlepiej całość prezentuje się w spójnej i harmonijnej kompozycji, gdzie dominują kolory ziemi. Tego typu ceramikę najlepiej zestawiać z naturalnymi materiałami np. drewnem, którego ciepło i struktura świetnie łączą się z malarskim charakterem dekorów.

Źródło: Ceramistic

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!