• sdsd

  Wnętrza mieszkania dla czteroosobowej rodziny

  dodano: 15-05-2014r.

  Wnętrza zaprojektowane przez pracownię architektoniczną Cutout Architects obejmuje strefę dzienną, złożoną z przestronnego salonu, który przechodzi następnie w jadalnię oraz kuchnię. Architekci zaprojektowali funkcjonalną przestrzeń,...

  czytaj
 • sdsd

  Wnętrza domu w Pekinie

  dodano: 15-05-2014r.

  Poniższy projekt to renowacja wnętrz domu w samym centrum Pekinu. Poprzez zmianę układu funkcjonalnego i otwarcie przestrzeni mieszkania, projektanci stworzyli przestronne i komfortowe wnętrza.

  czytaj
 • sdsd

  THE CUT Kitchen – aranżacja kuchni

  dodano: 10-05-2014r.

  THE CUT to prototyp zabudowy kuchennej zaprojektowanej przez Alessandro Isola i zrealizowany przez producenta kuchennego – Record e' Cucine. Prototyp pokazano po raz pierwszy na targach...

  czytaj
 • sdsd

  EW HOUSE - wnętrza domu jednorodzinnego w Tarnobrzegu

  dodano: 09-05-2014r.

  Prezentowany projekt to aranżacja wnętrz dla małżeństwa mieszkającego pod Tarnobrzegiem, stworzona przez architektów z pracowni mymolo architects.

  czytaj
 • sdsd

  Metamorfoza wnętrza

  dodano: 07-05-2014r.

  Metamorfoza części dziennej, parteru domu jednorodzinnego w Myślenicach autorstwa pracowni TIKA Architektura wnętrz i krajobrazu - Eweliny Jaszczurowskiej i Michała Palki - to przykład umiejętnego...

  czytaj
 • sdsd

  Mieszkanie dla młodej kobiety

  dodano: 05-05-2014r.

  Prezentowane mieszkanie to ciepła i przytulna lecz minimalistyczna realizacja w Warszawie zaprojektowana przez pracownię Modullar. Charakterystycznym elementem aranżacji wnętrza jest ściana pokryta ciemnym belgijskim klinkierem.

  czytaj
 • sdsd

  Wnętrza hotelu – ION Luxury Adventure Hotel

  dodano: 28-04-2014r.

  Znajdujący się na stokach islandzkiej Góry Hengill ION Luxury Adventure Hotel to niezwykłe miejsce zaprojektowane przez pracownię projektową Minarc.

  czytaj
 • sdsd

  Wnętrze sklepu - Jabłka Adama

  dodano: 25-04-2014r.

  Jabłka Adama to nowy sklep na mapie Poznania, oferujący sprzęt firmy Apple. Młodzi właściciele poprosili projektantów z pracowni mode:lina o pomoc w stworzeniu świeżego, ciekawego...

  czytaj
 • sdsd

  Ekskluzywne wnętrza apartamentu w Amsterdamie

  dodano: 24-04-2014r.

  Przedstawiamy realizację ekskluzywnego apartamentu o powierzchni ponad 300 m², zlokalizowanego w odrestaurowanym budynku w Amsterdamie. Projekt aranżacji wnętrz przygotowany został przez pracownię projektową DENOLDERVLEUGELS.

  czytaj
 • sdsd

  Wnętrza domu jednorodzinnego

  dodano: 24-04-2014r.

  Projektantka Krystyna Dziewanowska z pracowni RedCubeDesign przygotowała aranżację wnętrz domu jednorodzinnego we Wrocławiu. Głównym założeniem było stworzenie wrażenia wnętrza bogatego, przy niewielkich nakładach finansowych.

  czytaj

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!