Łazienkowe walentynki? Ależ tak - radzi KALDEWEI

Łazienkowe walentynki? Ależ tak - radzi KALDEWEI

Walentynki to okazja do okazania uczuć ukochanej osobie. Jak zrobić to niebanalnie, romantycznie i wyjątkowo? KALDEWEI proponuje łazienkowy dzień zakochanych.

Najpopularniejszymi atrybutami Walentynek są czekoladki, kwiaty czy serduszka. To jednak sposoby dosyć popularne. Bardziej oryginalnym i romantycznym pomysłem może być wyjątkowa kąpiel we dwoje jako okazja do odsłonięcia nie tylko naszych ciał, ale i duszy. Potrzebne jest do tego przyciemnione światło, nastrojowa muzyka, delikatny, wodny masaż. Dzięki wannom i akcesoriom marki KALDEWEI stworzenie takiej wyjątkowej atmosfery jest proste i naturalne.

Głębia koloru
Nie od dziś wiadomo, że światło i kolor mają pozytywny wpływ na ciało i duszę. Stosowane w połączeniu z wodą dają poczucie głębokiego relaksu i odprężenia. Oświetlenie LED stosowane w wannach KALDEWEI zapewnia kąpieli fascynującą, kolorową oprawę. Takie oświetlenie można kupić do niemal wszystkich modeli wanien KALDEWEI, a jego sterowanie odbywa się za pomocą przycisku umieszczonego na ścianie wanny. Obsługa jest więc łatwa oraz wygodna.

Koncert w łazience?
Łagodna muzyka pomaga się odprężyć i zrelaksować, a ulubiona piosenka może wprowadzić nas w dobry nastrój i sprawić, że wyjątkowy walentynkowy wieczór wyda się jeszcze piękniejszy. Wannowy system audio KALDEWEI SOUND WAVE nadaje odprężającej kąpieli zupełnie nowy wymiar i podnosi ją do rangi przeżycia duchowego. Poszczególne elementy systemu umieszczone są pod wanną. Za pomocą specjalnego odbiornika odtwarzane mogą być pliki audio z każdego urządzenia posiadającego funkcję Bluetooth®. Sama wanna pełni w systemie funkcję wzmacniacza dźwięków.

Otuleni bąbelkami
Hydromasaż to szczególna forma odprężenia, regeneracji i relaksu. Kąpiel z bąbelkami możemy też traktować jako doskonałą okazję do bliskości z partnerem. Drgająca, ciepła woda działa pobudzająco, sprzyja bliskości, ułatwia przełamywanie barier. Po takiej kąpieli czujemy się zrelaksowani oraz całkowicie odrodzeni fizycznie i psychicznie. Świetnie do tego celu nadaje się wanna KALDEWEI CONODUO z systemem hydromasażu VIVO VARIO PLUS. Jej podparcia pleców są całkowicie symetryczne, a odpływ umieszczony pośrodku pozwala na wygodną kąpiel we dwoje. Dzięki systemowi VIVO VARIO PLUS można uzyskać specjalny efekt szampańskich perełek dzięki temu, że dysze w dnie wanny mogą mieszać ze sobą wodę i powietrze. Obracające się dysze boczne dbają o przyjemny masaż skóry i mięśni. Zintegrowane, specjalne dysze u szczytu wanny służą do masażu stóp oraz lędźwi i zapewnią relaksujący masaż całego ciała.

W walentynki łazienka może stać się oazą spokoju i wyciszenia, ucieczką od codzienności. Woda staje się łącznikiem pomiędzy dwojgiem ludzi, spaja, pozwala na bliskość cielesną oraz odbudowanie napięcia erotycznego. Relacje odświeżone w czasie kąpieli w wannie przenoszą się później na obszar poza łazienką i dają szansę na nowy początek w związku.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien, brodzików i powierzchni prysznicowych ze stali emaliowanej. Jako pionier i ikona stylu KALDEWEI prezentuje innowacyjne podejście do rozwiązań technologicznych i wzorniczych. Produkty KALDEWEI zdobywają prestiżowe wyróżnienia na całym świecie i są jednymi z najczęściej nagradzanych w branży łazienkowej. W ofercie firmy można znaleźć niemal 300 rozwiązań dedykowanych zarówno klientom indywidualnym, jak i profesjonalistom. KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane z 3,5 mm stali emaliowanej.

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!