Jak stworzyć niepowtarzalny wystrój łazienki?

Jak stworzyć niepowtarzalny wystrój łazienki?

Aranżacje łazienek nie muszą stale opierać się na tych samych elementach. Popularne kafelki można z powodzeniem zastąpić innym materiałem - na przykład panelami szklanymi. Poza wygodą użytkowania zyskamy w zasadzie nieograniczone możliwości doboru wzorów i kolorów.

Nowy Rok to świetna okazja do wprowadzania w życie pomysłów na aranżacje wnętrz. Po świątecznym odpoczynku i sylwestrowych przyjęciach jesteśmy zrelaksowani i pełni życia, a co za tym idzie, bardziej otwarci na inspiracje. Często monotonia za oknem budzi w nas tęsknotę za ożywiającym wnętrze akcentem. Może nim być dużych rozmiarów zdjęcie Paryża lub uliczki pełnej południowego uroku - a to wszystko w łazience, dzięki panelom z hartowanego szkła.

Rozwiązanie to łączy w sobie takie zalety jak funkcjonalność, estetyka i trwałość. Zaletą jest również łatwe utrzymanie paneli w czystości i odporność na wysokie temperatury oraz wilgoć. Ponadto pod panelami można umieścić dosłownie wszystko - zdjęcie z wakacji, intrygującą grafikę czy też ciekawą tkaninę. Możliwości jest wiele, ograniczeniem może być tylko i wyłącznie wyobraźnia.  Przy projektowaniu i doborze wzoru możemy zasięgnąć porady grafika, który nasz pomysł pomoże wcielić w życie.

Do końca zimy wciąż jeszcze daleko, ale to nie znaczy, że w naszym domu nie możemy poczuć powiewu świeżości. Styczeń to świetny moment na zmiany – szczególnie takie, które na dłużej poprawią nam humor.

Źródło: Colour Glass

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!