Łazienka uszyta na miarę

Łazienka uszyta na miarę

Remont łazienki wiąże się zwykle ze sporymi wydatkami, dlatego na ogół decydujemy się na niego co kilkanaście, góra co kilka lat. Aby więc uniknąć dość kosztownego rozczarowania, musimy dokładnie wiedzieć jak ma wyglądać nasz odmieniony „salon kąpielowy”, po zrealizowaniu naszych pomysłów. Wszystkim tym, którym brakuje czasu, wyobraźni lub po prostu chcą zaoszczędzić, z pomocą przychodzą  sieci marketów budowlanych, której pracownicy przygotowują indywidualny projekt łazienki w oparciu o wytyczne, potrzeby i możliwości klienta. Np.w jednym z nich aby otrzymać bezpłatną wizualizację wystarczą zakupy za minimum 1500 złotych.    

Remont łazienki rzadko kiedy nie przypomina małej rewolucji.Dlatego, kiedy już zdecydujemy się na prace, za wszelką cenę staramy się przy okazji zrobić jak najwięcej. Niemodne od lat kafelki zamieniamy więc na takie, które już dawno wypatrzyliśmy u sąsiada, niewielkie lusterko nad umywalką zastępujemy dużym, disganerskim lustrem umieszczonym na ścianie, rezygnujemy z tradycyjnych żarówek na rzecz energooszczędnych LED-ów lub budujących nastrój halogenów…     

Bywa, że w towarzyszącej nam potrzebie zmian zapędzamy się tak daleko, że decydujemy się na zmianę miejsca poszczególnych elementów – kabiny prysznicowej, sedesu czy umywalki. W zależności od jakości wybranych materiałów oraz rozmachu prac, koszty najczęściej dobijają do kilku, a nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Stąd, tak istotne jest dokładne zaplanowanie wszystkiego, co chcemy zrealizować. Musimy być pewni, że to, co sobie założyliśmy, będzie pasowało do naszej przestrzeni, a do tego będzie estetyczne i funkcjonalne.     

Do wyboru mamy kilka rozwiązań. Po pierwsze, to wsparcie profesjonalnego architekta. Zatrudnienie osoby, która zawodowo zajmuje się aranżacją wnętrz to czerpanie z jej doświadczenia, wiedzy i gustu. A zatem, choć wydaje się, że to rozwiązanie najlepsze, oznacza jednocześnie spore wydatki, bo koszt takiej usługi może się wahać od 40 do nawet 150 zł za metr kwadratowy projektowanej powierzchni.    

Drugi sposób to bazowanie na wizji „fachowca”, który remontując naszą łazienkę, realizuje przekazywane mu wytyczne i sugestie.Niestety, bardzo szybko może się okazać, że gust „specjalisty” dalece odbiega od naszego poczucia estetyki. I kłopot gotowy.     

Poszukując odpowiedniego rozwiązania możemy też sięgnąć po jeden z wielu dostępnych w internecie programów do projektowania wnętrz. Jednak, aby z nich skorzystać powinniśmy mieć przynajmniej podstawową wiedzę na ten temat.To co prawda lepszy sposób niż samodzielne próby rozrysowywania projektu na kartce, ale mimo wszystko ryzyko popełnienia licznych błędów, zwłaszcza przez niedoświadczone osoby jest spore.     

Dlatego na tym tle atrakcyjna wydaje się być propozycja sieci marketów budowlanych, który oferuje usługę bezpłatnego projektowania łazienki. - Zlecając wykonanie wizualizacji odpowiednio przeszkolonym pracownikom naszych marketów zyskujemy pewność, że zostanie to wykonane profesjonalnie i fachowo. Dodatkowo, otrzymamy propozycję nowoczesnych i indywidualnych rozwiązań, zgodnych z obecnie obowiązującymi trendami i modą.

Aby móc skorzystać z tego ciekawego rozwiązania, wystarczy kupić materiały potrzebne do odnowienia łazienki (wyroby sanitarne, płytki ceramiczne etc) o wartości przynajmniej 1500 złotych, co stanowi i tak minimalny wydatek, z jakim należy się liczyć planując remont.  

Źródło:Benmar

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Adams 2012-03-07 06:09:08

ohhh the weather udosite is freightful, but his goals are so delightful, hes our top goal scorer, bechio bechio bechio!

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!