• sdsd

  AïOLI Cantine Bar Café Deli w Warszawie

  dodano: 14-02-2014r.

  Minimalistyczny lokal w Warszawie zaprojektowany przez pracownię A+D to uniwersalne miejsce do spotkań, jedzenia, zabawy. Wnętrze to zbiór wielu funkcji m.in. bistro, restauracji oraz klubu.

  czytaj
 • sdsd

  Projekt nowoczesnego wnętrza w górskim stylu

  dodano: 07-02-2014r.

  Projekt apartamentu w Wiśle autorstwa pani Aleksandry Grzonki z pracowni projektowej Cechownia to nowoczesne wnętrze o niezwykłym, lokalnym klimacie.

  czytaj
 • sdsd

  Nowe życie wnętrz – restauracja w młynie

  dodano: 05-02-2014r.

  Zaadaptowane na restaurację wnętrza starego młyna w Łaźcu pod Częstochową, to kilkukondygnacyjna przestrzeń łącząca historię i magię dawnego obiektu z nową funkcją i materią.

  czytaj
 • sdsd

  Zimowe wnętrza – proste sposoby na ocieplenie atmosfery mieszkania

  dodano: 31-12-2013r.

  Wnętrza naszych mieszkań zimą nabierają zupełnie innego wyrazu. Gdy za oknami szaro i ciemno staramy się aby nasze domy były bardziej przytulne. W związku z...

  czytaj
 • sdsd

  Wnętrza - wyspa w kuchni

  dodano: 20-12-2013r.

  Jednym z najbardziej pożądanych rozwiązań we współczesnej kuchni jest wyspa. Ten element wyposażenia może występować w wielu interesujących wariantach: na przykład w kształcie litery „H”...

  czytaj
 • sdsd

  Projekt wnętrz butiku ze słomy

  dodano: 19-12-2013r.

  Butik Pięknalia Ekologiczne Kosmetyki na krakowskim Kazimierzu to realizacja pracowni Hornowski Design. Aranżacja wnętrza jest bardzo oryginalna i zapada w pamięć, a ten niezwykły efekt...

  czytaj
 • sdsd

  Wnętrza apartamentu w barcelońskim stylu

  dodano: 17-12-2013r.

  Wnętrze apartamentu zlokalizowanego na dwóch ostatnich kondygnacjach budynku w barcelońskiej dzielnicy Eixample zostało urządzone przez ę i Eugeni'ego Bach.

  czytaj
 • sdsd

  Projekty wnętrz – salon HOUSE&more

  dodano: 11-12-2013r.

  Pierwsze urodziny warszawskiego salonu HOUSE&more przy ul. Burakowskiej 4A w Warszawie stałsięokazjądo oficjalnej prezentacji nowej marki.

  czytaj
 • sdsd

  Projekt wnętrza baru w Bogocie

  dodano: 06-12-2013r.

  El Fabuloso to jeden z najbardziej ekskluzywnych barów w Bogocie. Wykonana całkowicie z drewna struktura w bardzo wyjątkowej i niepowtarzalnej formie, jest wynikiem założeń akustycznych,...

  czytaj
 • sdsd

  Kolekcja mebli dla marzycieli

  dodano: 19-11-2013r.

  Przedstawiamy meble dla marzycieli, artystów, miłośników sztuki i wszystkich tych, którzy lubią niebanalne, odrobinę bajkowe wnętrza z starym, dobrym stylu.

  czytaj

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!