2w1 - kanapa i biurko

2w1 - kanapa i biurko

Urządzając wnętrza o małym metrażu niezwykle ważna jest dbałość o maksymalne wykorzystanie przestrzeni, tak by jednocześnie uniknąć efektu zagracenia pomieszczenia. Dlatego tak ważne jest dobieranie wyoposażenia o dużej funkcjonalności, a nawet takiego, które łączy w sobie funkcje dwóch mebli.

Przykładem kreatywnego podejścia do urządzania małych pokoi jest zaprojektowana przez Fanny Adams sofa, która może służyć również jako biurko. Połączenie dwóch mebli w jeden pozwala oszczędzić nieco przestrzeni, a zarazem jest ciekawym i intrygującym elementem wystroju.

Po rozłożeniu sofa tworzy wygodne, dwuosobowe łóżko. Dodatkowo po obu stronach do dyspozycji pozostają niewielkie półeczki, na których wygodnie można postawić kubek z herbatą lub kieliszek wina. Jeśli coś się rozleje, nie stanowi to żadnego problemu - sofa wykonana jest z materiału odpornego na wysokie temperatury oraz na działania wody i innych płynów. Do czyszczenia wystarczy zatem zwykła ściereczka.

Pomysł zrodził się z myślą o studentach lub młodych małżeństwach. Głównym celem było stworzenia mebla multi-funkcjonalnego, odpornego na działanie czynników zewnętrznych i długotrwałego. Wygląda na to, że zamysły zostały w pełni zrelizowane!

Fot: Formica Group

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!