Arena DESIGN 2014 - 18-21.02.2014. MATERIALS

Arena DESIGN 2014 - 18-21.02.2014. MATERIALS

MATERIALS to hasło przewodnie 6. edycji targów arena DESIGN, które odbędą się w dniach 18-21.-02.2014.

Temat nawiązuje do światowych trendów w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań lub nadawaniu dobrze znanym materiałom całkiem nowego przeznaczenia. Poszukiwania te przyjmują często postać zabawy czy eksperymentu, ale mają również bardzo wymierne skutki prowadzące do obniżenia kosztów produkcji, zmniejszenia negatywnych skutków oddziaływania na środowisko czy też zwiększenia trwałości produktu.
Innowacyjna technologia połączona z kreatywnością i potrzebami współczesnego rynku stwarza mnóstwo możliwości, o których w strefie FORUM opowiedzą polscy oraz zagraniczni eksperci w dziedzinie projektowania a także producenci już korzystający z materiałów przyszłości.

W ramach targów można odwiedzić następujące strefy:

TOP DESIGN - wystawa produktów nominowanych w jednym z najbardziej cenionych konkursów designerskich w kraju i jeden z głównych filarów wydarzenia arena DESIGN.

Na strefę tę składają się konkurs TOP DESIGN award   oraz wystawa prezentująca nagrodzone w konkursie produkty.
Celem konkursu jest promocja doskonałego wzornictwa na europejskim poziomie. Wyróżnienie prestiżowym znakiem „TOP DESIGN award" stanowi potwierdzenie wybitnej jakości wzorniczej produktu, gwarantując tym samym liczne korzyści promocyjne. Oceny zgłoszonych produktów dokonuje niezależne Jury, złożone z wybitnych międzynarodowych specjalistów w dziedzinie designu.

FORUM - warsztaty, wykłady i panele dyskusyjne prowadzone przez wybitnych specjalistów z Polski i zagranicy.

FORUM to serce projektu arena DESIGN, strefa najważniejszych wydarzeń. Miejsce spotkań z wybitnymi osobowościami świata designu i architektury, wykłady i dyskusje. FORUM to miejsce uroczystego otwarcia wydarzenia arena DESIGN oraz ogłoszenia wyników i wręczenia nagród w konkursach TOP DESIGN award i future generation.

KREATYWNI - miejsce dla młodych projektantów i uznanych biur projektowych zarówno z Polski, jak i z całej Europy.

Miejsce na specjalne wystawy dokumentujące dorobek ośrodków projektowych, stowarzyszeń i instytucji zaangażowanych we wspieranie designu, jak również wspieranie edukacji ekonomicznej przedsiębiorców i klientów końcowych.

EDUKACJA - przestrzeń przeznaczona dla uczelni wyższych o profilu projektowym.

To miejsce do zaprezentowania osiągnięć europejskich akademii artystycznych  i uczelni technicznych. Znajda się tutaj stoiska informacyjne oraz wystawy prac wykonanych przez studentów wzornictwa i projektowania przemysłowego.
Przedstawienie licznych inicjatyw studenckich to doskonała okazja, by uzyskać wgląd w ofertę, możliwości i osiągnięcia europejskich instytucji szkolnictwa wyższego w dziedzinie designu.

INNOWACJE - nowoczesne MATERIAŁY, technologie oraz oprogramowanie dla projektantów i architektów.

Źródło: arena DESIGN

Komentarze

Ilość komentarzy: 4

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Lele 2014-08-17 12:37:40

AFAIC tht'as the best answer so far!

Zazuke 2014-08-18 18:51:22

12 czerwca 2013 at 18:54Sobczac wwyipoedzieli:Myśle, ze juz znacząco grafika się nie zmieni, bardziej zadowoli mnie optymalizacja. W GTA IV plynnosc czasem spadała z 30 do 18-20 klatek. Z tego co piszą w tym wypadku spadki animacji są niezauwazalne z czego sie ciesze Myślę, że nie ma co narzekać na defekty graficzne nawet jesli takie się pojawią, liczy sie to, czy tworcy odciągną nasz wzrok od niedociągnięc potencjałem tej produkcji. Bardziej zalezy mi na fizyce, i realistycznosci klimatu o

Chuckles 2014-08-19 03:08:10

This is a neat suryamm. Thanks for sharing!

Doc 2014-08-21 06:00:25

The answer of an extpre. Good to hear from you. http://vwlfdk.com [url=http://sebvnrylf.com]sebvnrylf[/url] [link=http://liaaahejk.com]liaaahejk[/link]

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!