Wystrój kuchni - designerskie płytki ceramiczne

Wystrój kuchni - designerskie płytki ceramiczne

Aby wystrojowi kuchni nadać wyraźny, zdecydowany charakter wcale nie trzeba zasypywać jej ogromem akcesoriów i gadżetów. Wręcz przeciwnie - najlepiej postawić na jeden mocny akcent, który nie zniesie konkurencji. Idealnym pomysłem jest zastosowanie dekoru ściennego o ciekawym wzornictwie. W ten sposób wnętrze łatwo uzyska oryginalny wyraz bez zbędnego zagracenia.

 Dla amatorów poranków przy kawie powstała kolekcja białych prostokątnych płytek ściennych, której serce tworzy komplet trzech dekorów przestawiających białe filiżanki i smakowite ciasteczka. Taka ceramika połączona z płytkami podłogowymi imitującymi parkiet z jasnego drewna stanowi zestaw, który na stałe wprowadzi do kuchni optymistyczny nastrój.

Rząd kieliszków białego wina, zdobiące płytki ścienne z pewnością znajdą uznanie w oczach amatorów długich, wieczornych rozmów przeciągających się aż do nocy. Poza gładkimi, białymi płytkami, w kolekcji znaleźć można płytki grafitowe, imitujące teksturę kamienia. Zestawienie ich z bielą i charakterystycznymi dekorami pomoże stworzyć jasną i prostą kuchnię z odrobiną ekstrawagancji.

Kuchnia to ważne pomieszczenie w każdym domu. To tam zaczynamy dzień i często tam też go kończymy. Dzięki oryginalnemu wzornictwu i wystrojowi może nas dobrze nastrajać już od wczesnych godzin porannych, aż do późnej nocy. Zdecydowane wzory dekorów to sposób na niekonwencjonalną kuchnię z pomysłem.

Źródło: Domino - Ceramika Tubądzin

Małgorzata Kurczak

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!