"Brzoza POLSKA!" wraca na Łódź Design Festiwal

Rok po premierze wraca do Łodzi “Brzoza POLSKA!”. Głównym celem ekspozycji „Living in contrasts, taste of inspirations” jest udowodnienie, że wystrój kuchni może zawierać zaskakujące zestawienia, które są tak popularne we współczesnej sztuce kulinarnej.

Przy okazji ekspozycji „Living in contrasts, taste of inspirations” będziemy mogli się przekonać, że połączenie dekorów drewnopodobnych, jednobarwnych i fantazyjnych pozwala stworzyć inspirujące meble kuchenne. Taki właśnie efekt daje zestawienie Brzozy Ojców, Zieleni Ojców i Kory Ojców. Koncepcja powstała na bazie bardzo silnych inspiracji Naturą. Dowodem jest duża różnorodność, bogactwo wzorów i kolorów oraz kontrastowe połączenia. Autorzy chcą poprzez projekt kuchni udowodnić, że takie podejście do kreowania wnętrz i mebli jest owocne w tworzeniu przyjaznego i relaksującego otoczenia. Ekspozycja ma pokazać, że łączenie i zaskakujące zestawienia dekorów pomagają uzyskać wspaniałe efekty.

Ekspozycję „Living in contrasts, taste of inspirations!” podczas festiwalu Łódź Design (17-27 października 2013 r.) w centrum festiwalowym przy ul. Targowej 35. Wystawie będą towarzyszyć pokazy kulinarne na żywo przygotowane przez mistrzów z łódzkiej restauracji Street Art Deluxe. Pokazy będą odbywać się 18, 19, 20, 25 i 26 października o godzinie 12.30 oraz o 15.00.

Podczas festiwalowych weekendów do dyspozycji uczestników festiwalu będą także przedstawiciele firm dedykowani do kontaktów z architektami i projektantami – chętnie przekażą zainteresowanym wszelkie niezbędne materiały lub udzielą informacji o ofercie firm.

Źródło: Pfleiderer Partner

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!