Projekt wnętrza apartamentu – nieszablonowo i nonszalancko

dodano: 01.10.2013r.

Apartament w Sopocie

Wnętrze apartamentu w Sopocie autorstwa Marty Napiórkowskiej-Łosin z ManaDesign to oryginalnie wyposażona, wyjątkowa przestrzeń mieszkalna o niebanalnym charakterze.

Komentarze

Ilość komentarzy: 10

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

ALexandre 2013-10-07 13:47:18

Lovely, great work. I wish more magazines would prdcoue their own standalone apps, I'm holding out for a proper Nat. Geographic one.The bottom version could make a splendid little print.

Royer 2013-10-08 17:29:32

Ujmujące zdjęcia,każde z nich ma swf3j urok. Zmysłowe a jednocześnie nineiwne, na twarzy modelki widać zadumę, makijaż wydobywający głębię spojrzenia , wspf3łgrający z jej typem urody.Modelka jest typem zimy więc dobrym elementem jest biel pereł, winna czerwień rf3ż oraz fiolet na powiekach.Uważam,że oczy modelki na tych fotografiach odgrywają znaczącą rolę ponieważ każdemu zdjęciu dodają dodatkowej łagodności.Zdjęcia wydobyły to co jest piękne, skłaniają do refleksji. Uważam, że rf3wnie trafna

Biju 2013-10-09 07:11:26

Jestem pełna podziwu zdjęcia renwalcyjee!!! Nie jestem w stanie wybrać najlepszego, każde z osobna ma w sobie coś co zachwyca ZWYCZAJNE PIĘKNO!!! pozdrawiamps sama chętnie wzięłabym udział w takiej sesji;)

Esthefane 2013-10-09 22:55:23

I've been such a Dixon fan for a long time, but what I'm really dying over are those brass buietaes in the first shot!!! Hello, can I please steal those chairs for my own pad??? So dang chic!Also- I’m hosting a de9cor-to-dress giveaway where 3 winners will WIN a fabulous frock of their choice just in time for the holidays! Hope you’ll stop by to enter the contest!xo-JuliePeace. Love. LOL!

Dennis 2013-10-10 05:30:23

moje kotulce raezcj nie zachwyciły się śniegiem, powf3d nieznany, ale fakt pozostaje faktem. to co koty lubią oglądać najbardziej, a pewnie gdyby miały okazję to nie tylko oglądać, to PTASZKI. nie bez powodu obsługa dookoła domu porozwieszała ptasie jedzenie i poustawiała karmniki. http://jjemvgelj.com [url=http://jwakasz.com]jwakasz[/url] [link=http://uxtrqtxpmf.com]uxtrqtxpmf[/link]

Eddie 2013-10-10 08:26:42

sms od CBA kapitalny. W południe u nas byliśmy pimewszyri osobami na stronie. Pf3źniej to się ruszyło. Czyżby Dominika wysłana była pierwsza do głosowania aby rozbroić ewentualne pułapki. Na razie w wypowiedziach PISu przebija ogromny szok. Dopiero teraz wyszło przez jak małych ludzi byliśmy rzadzeni.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!