Jak wybrać odpowiednią armaturę do kuchni przez Internet?

Jak wybrać odpowiednią armaturę do kuchni przez Internet?

Aranżacja kuchni z pomocą zakupów internetowych to niezwykłe ułatwienie i usprawnienie w projektowaniu wnętrza. Jak dokonać wyboru spośród nieograniczonych możliwości w wirtualnym świecie? Z pomocą może przyjść internetowa porównywarka cen, która umożliwia sprawdzenie oraz porównanie zasobów e-sklepów z uwzględnieniem cen produktów, ich parametrów, warunków zapłaty oraz doręczenia.

Przykładem jest aranżacja kuchni i dobór armatury takiej jak baterie, zlewozmywaki, młynki do rozdrabniania odpadów. Okazuje się, że przy wyborze baterii do kuchni, internauci w pierwszej kolejności pytają o producenta. Kolejnym parametrem jest rodzaj baterii i materiał, z którego jest wykonana. Internauci preferują baterie stojące, zdecydowana mniejszość – baterie wiszące. Z kolei najpopularniejszym materiałem jest chrom, mosiądz i tytan. Cena produktu nie jest najważniejszą kwestią przy ostatecznym wyborze, choć  ¾ internautów bierze pod uwagę baterię kuchenną w cenie do 500 zł.

W kwestii zlewozmywaków najbardziej liczy się ilość komór i rodzaj materiału, z którego wykonany jest zlewozmywak. W dalszej kolejności jest kształt zlewozmywaka. Najczęściej poszukiwany jest zlewozmywak jednokomorowy z granitu lub stali. Internauci preferują także klasyczny, prostokątny kształt zlewozmywaka a także typ wpuszczany w blat.

Preferencje internautów zostały przeanalizowane od 1 maja do 31 lipca 2013 r. przez przewodnik po wirtualnych zakupach Skąpiec.pl. Tam również znaleźć można szczegółową analizę potrzeb klientów internetowych, poradniki zakupowe i wskazówki, którymi dzielą się dziennikarze branżowi, blogerzy i przedstawiciele poszczególnych marek i producentów.      

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Lalchand 2014-04-21 00:35:34

Have to agree with the vampires sholud be evil thought. The whole Twilight series holds no intrest for me because of the vampires in love thing. Hopefully this one will be good as you and I hope it will be.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!