Jak dobrać baterię do umywalki?

Jak dobrać baterię do umywalki?

Producenci ceramiki łazienkowej są w stanie zaproponować klientom nieomal każdy kształt, wielkość, tworzywo i kolor produktów, w tym umywalki, niezbędnej w każdej aranżacji łazienki. Do umywalki należy dobrać odpowiednią w stylistyce, wymiarze i sposobie montażu baterię.

W mniejszych łazienkach najpopularniejsze są modele jednootworowe, montowane bezpośrednio na umywalce. Jest to rozwiązanie praktyczne, bo wówczas bateria i umywalka mają na ogół kompaktową formę. W przypadku umywalek zintegrowanych z blatem warto zdecydować się na bardziej designerski model baterii. Na przykład zastąpienie standardowego uchwytu joystickiem o delikatnej linii doda baterii oryginalności.

Innym rodzajem są baterie do montażu naściennego. Często stosowane w minimalistycznych wnętrzach. Stosuje się je zazwyczaj w połączeniu z umywalkami nablatowymi lub zintegrowanymi z blatem – podkreślają wówczas skromność kompozycji oraz prostotę geometrycznych kształtów.

Inną wersją baterii odpowiednich do umywalek nablatowych są te o podwyższonym korpusie, montowane na blacie. Takie rozwiązanie pozwala na montaż bardzo oryginalnych, ciekawych w formie umywalek.

Źródłó: Kludi

Komentarze

Ilość komentarzy: 2

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

luc 2013-09-07 23:50:00

Oszczędność wody jest teraz najważniejsza, mam baterię Roca z systemem ECO Click i po zmianie zauważyłem, że rachunki nieco spadły, potem się zdecydowałem więc wymienić wszystkie baterię oraz sedes i to już jest naprawdę sporo zachowanej gotówki.

marianoo 2020-04-09 07:16:35

Your website is very cool, i have bookmarked it.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!