Architektura wnętrz - projekt mebli miękkich

dodano: 29.07.2013r.

Olga Mężyńska

Studentka wzornictwa na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Uwielbia rozwiązywać problemy projektowe, nawet te najbardziej skomplikowane. Pasji tworzenia poświęca każdą wolną chwilę. Gra światła i cienia, tektonika brył, różnorodność faktur zamiast wyzwaniem stają się dla niej niekończącym źródłem inspiracji.

Odnajduje się w projektowaniu mebli, obiektów, grafiki oraz elementów małej architektury.

Komentarze

Ilość komentarzy: 5

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

b 2013-07-29 13:01:30

mebel jest zupełnie przeciętny. aż dziwne, że nagrodzono niewyjątkową pracę 3 osób... gratulować można tylko poświęcenia i wykonania zadania. liczyłem na większy talent Poznania.

architekt 2013-07-29 23:49:36

Szkoda, że nie pokazano innych mebli konkursowych. Ciekawe z jakich propozycji został wybrany ten projekt. Nie jest atrakcyjny, siedziska wydają się za głębokie, co zresztą paradoksalnie podkreśla rysunek z siedzącym cieniem mężczyzny. Poza tym trzy segmenty na dwóch nogach: albo konstrukcja z rur z niewyobrażalnie drogich stopów metali, albo tradycyjne 'tregierki' stalowe i nikt tego nie podniesie. W sumie nic nie mam do Projektantek, ale od MDD oczekiwałabym więcej.

Obserwator 2013-07-30 22:39:48

Nic ciekawego w projekcie nie znalazłam. Oprócz formy, która może się podobać lub nie, nie ma pokazanej żadnej funkcji dodatkowej wpisującej się w potrzeby obecnych pracowników.

mery 2013-07-31 12:19:04

wg mnie forma jest ciekawa a sam projekt to jedynie koncept. Podoba mi się modułowość - zestawienia wyglądaja super. A odnosnie proporcji czy też materiałów poczekałabym na efekt finalny czyli prototyp. Te wizualizacje są na pewno poglądowe i mocno koncepcyjne i z pewnością jak to bywa w przypadku wielu konkursów robione na ostatnią chwilę:D

Piotr 2013-09-02 20:03:25

Jestem absolwentem ASP w poznaniu wydz. wzornictwa i architektury, tworzyliśmy o dużo lepsze projekty nie mam pojęcia dlaczego wygrał tak ciężki i nieciekawy projekt /konkurs był mocno rozreklamowany więc konkurencja była/może był ustawiony :)

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!