Architektura wnętrz - projekt mebli miękkich

dodano: 29.07.2013r.

Basse

Fabryka Mebli Biurowych MDD zorganizowała konkurs na projekt mebli do firmowej strefy chill out. Najlepszy okazał się projekt projekt mebli miękkich "Basse" Julii Pawlikowskiej, Urszuli Burgieł oraz Olgi Mężyńskej. Dwie pierwsze panie są absolwentkami, a trzecia studentką Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

 

Komentarze

Ilość komentarzy: 5

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

b 2013-07-29 13:01:30

mebel jest zupełnie przeciętny. aż dziwne, że nagrodzono niewyjątkową pracę 3 osób... gratulować można tylko poświęcenia i wykonania zadania. liczyłem na większy talent Poznania.

architekt 2013-07-29 23:49:36

Szkoda, że nie pokazano innych mebli konkursowych. Ciekawe z jakich propozycji został wybrany ten projekt. Nie jest atrakcyjny, siedziska wydają się za głębokie, co zresztą paradoksalnie podkreśla rysunek z siedzącym cieniem mężczyzny. Poza tym trzy segmenty na dwóch nogach: albo konstrukcja z rur z niewyobrażalnie drogich stopów metali, albo tradycyjne 'tregierki' stalowe i nikt tego nie podniesie. W sumie nic nie mam do Projektantek, ale od MDD oczekiwałabym więcej.

Obserwator 2013-07-30 22:39:48

Nic ciekawego w projekcie nie znalazłam. Oprócz formy, która może się podobać lub nie, nie ma pokazanej żadnej funkcji dodatkowej wpisującej się w potrzeby obecnych pracowników.

mery 2013-07-31 12:19:04

wg mnie forma jest ciekawa a sam projekt to jedynie koncept. Podoba mi się modułowość - zestawienia wyglądaja super. A odnosnie proporcji czy też materiałów poczekałabym na efekt finalny czyli prototyp. Te wizualizacje są na pewno poglądowe i mocno koncepcyjne i z pewnością jak to bywa w przypadku wielu konkursów robione na ostatnią chwilę:D

Piotr 2013-09-02 20:03:25

Jestem absolwentem ASP w poznaniu wydz. wzornictwa i architektury, tworzyliśmy o dużo lepsze projekty nie mam pojęcia dlaczego wygrał tak ciężki i nieciekawy projekt /konkurs był mocno rozreklamowany więc konkurencja była/może był ustawiony :)

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!