Zaproszenia

 • sdsd

  Gdynia Design Days

  dodano: 04-07-2012r.

  7 lipca startuje piąta edycja Gdynia Design Days – najważniejszego letniego festiwalu designu w Polsce. W programie między innymi sześć wystaw kuratorskich, bogata oferta warsztatów...

  czytaj
 • sdsd

  Etno-projekt. Warsztaty

  dodano: 03-07-2012r.

  Stowarzyszenie Pracownia Etnograficzna po raz drugi zaprasza do udziału w wyjazdowych warsztatach w ramach projektu „Etno-projekt. Polsko - białoruskie inspiracje etniczne w designie młodych”.

  czytaj
 • sdsd

  Letnia Szkoła Designu w Cieszynie

  dodano: 26-06-2012r.

  Jeszcze do 29 czerwca przyjmowane są zgłoszenia chętnych do uczestnictwa w Letniej Szkole Designu 2012 organizowanej przez Zamek Cieszyn. Tematem tegorocznej edycji letniego spotkania dla...

  czytaj
 • sdsd

  Dzień Architekta vol 4

  dodano: 20-06-2012r.

  DZIEŃ ARCHITEKTA to coroczne spotkanie architektów i projektantów wnętrz towarzyszące konferencji branżowej pt. „Strefy inspiracji – światło i ogród”, przybliżającej nowe technologie i najciekawsze...

  czytaj
 • sdsd

  ARCHIDZIECIAKI: Miasto instant

  dodano: 20-06-2012r.

  Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski zaprasza na archidzieciakowy piknik – ostatnie w tym roku warsztaty z cyklu ARCHIDZIECIAKI.

  czytaj
 • sdsd

  Rusza Design Centrum Kielce

  dodano: 15-06-2012r.

  23 czerwca 2012 r. rozpocznie aktywną działalność Design Centrum Kielce, które powstało w ramach programu rewitalizacji Wzgórza Zamkowego.

  czytaj
 • sdsd

  Red Dot Night w Poznaniu

  dodano: 14-06-2012r.

  Wzorem nocy designu towarzyszącej corocznemu rozdaniu nagród RED DOT w Essen, firma SITAG Formy Siedzenia chce uczcić polski sukces w tegorocznej edycji konkursu.

  czytaj
 • sdsd

  Need for Street

  dodano: 13-06-2012r.

  Need for Street to wielowymiarowe wydarzenie promujące na jednej przestrzeni rodzime marki zajmujące się streetwearem i dizajnem, a także polskich grafików i ilustratorów.

  czytaj
 • sdsd

  Jak zostać designerem i nie stracić duszy?

  dodano: 11-06-2012r.

  Księgarnia Bookarest, SITAG Formy Siedzenia oraz Wydawnictwo Karakter zapraszają na spotkanie i rozmowę z projektantami inspirowane książką 'Jak zostać designerem i nie stracić duszy'.

  czytaj
 • sdsd

  RZUT Poziomy/05/ Zmiana / Rozwój

  dodano: 11-06-2012r.

  RZUT Poziomy/05/ Zmiana / Rozwój – rozmowa o promocji dziedzin projektowych w Polsce

  czytaj

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!