Electrolux Design Lab - trwa głosowanie

Electrolux Design Lab - trwa głosowanie

Do 12 maja trwa głosowanie w tegorocznej edycji konkursu Electrolux Design Lab. Wśród 105 prac, które przeszły do drugiego etapu jest 6 polskich projektów.

Głosowanie na najbardziej przełomowe i innowacyjne zgłoszenia jest bardzo proste. Wystarczy otworzyć stronę z wybranym projektem/ projektami i kliknąć „Vote”. Do kolejnego etapu konkursu przejdzie ok. 50 projektów, w tym 5, które uzyskają najwięcej głosów internatów. Na dany projekt można głosować tylko raz. Nie jest jednak wykluczone głosowanie na kilka interesujących pomysłów i rozwiązań. Głosować można do 12 maja. Termin nadsyłania ulepszeń do projektów mija 1 maja.

Tematem tegorocznej edycji były „Inspiracje miejskim życiem”. Uczestnicy mogli wybrać jedną z trzech podkategorii: „wspólne gotowanie”, „naturalne powietrze” lub „łatwe sprzątanie” i zaprojektować: produkt, akcesoria, materiały eksploatacyjne lub usługi. Główną nagrodą w konkursie jest półroczny, płatny staż w jednym z centrów projektowania Electrolux oraz 5 000 euro. II miejsce to 3 000 euro, a III – 2 000 euro. Autor projektu, który zdobędzie najwięcej głosów internautów otrzyma 1 000 euro.

Więcej informacji na stronie: www.electroluxdesignlab.com

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!