Jaka wanna w ekskluzywnym wnętrzu ?

Jaka wanna w ekskluzywnym wnętrzu ?

Relaksująca kąpiel w wannie do tej pory kojarzyła nam się wyłącznie z naszą własną łazienką. Ale takiego odprężenia potrzebujemy nie tylko wtedy kiedy jesteśmy w domu. Coraz więcej luksusowych hoteli na całym świecie wyposaża swoje łazienki w ekskluzywne wanny z systemami masażu.

Widok z ...
Projektując bryłę hotelu Marina Bay Sands w Singapurze jego twórca, znany architekt Moshe Safdie, inspirował się wyglądem starożytnych miast. Na wzór greckiej świątyni 3 wieże hotelu zdają się sięgać nieba i łączą się ze sobą na wysokości 191 m w płaszczyźnie ogromnego tarasu stanowiącego jednocześnie dach budynku. Do wykończenia wnętrz hotelu składającego się z 2.560 pokoi i apartamentów użyto najbardziej szlachetnych i luksusowych materiałów.

W wystroju wnętrza łazienek w apartamentach VIP dominują wymieszane akcenty europejskie i azjatyckie. Centralnym elementem tych pomieszczeń jest usytuowana w obudowie wykonanej z kamiennych płyt wanna Mega Duo Oval z systemem hydromasażu firmy Kaldewei. Jej ergonomiczny, miękki kształt doskonale wtapia się w stylowe wnętrze łazienki.

Po prostu płynąć
Ten, kto nie jest szczególnym entuzjastą odpoczynku w luksusowym hotelu, a zamiast niesamowitych widoków z hotelowego tarasu woli bezmiar wód oceanu, doskonale odnajdzie się na pokładzie ekskluzywnego liniowca Celebrity Solstice. 1.430 wyjątkowe kabiny mogą pomieścić aż 2.900 pasażerów. Do wyposażenia tego długiego na 321 m i szerokiego na 37 m giganta należy pokryte naturalną trawą pole golfowe, teatr i 10 ekskluzywnych restauracji. Dodatkowo liniowiec Celebrity Solstice oferuje możliwość korzystania z kąpieli w wannach z systemem hydromasażu Kaldewei umieszczonych na 10 balkonach liniowca. Korzystając z relaksującej kąpieli można jednocześnie podziwiać słońce wolno chowające się za horyzontem.

Przestrzeń dla kreatywności
Miłośnicy Wellness, którzy nie chcą jechać tak daleko aby skorzystać z odprężającej kąpieli powinni koniecznie odwiedzić hotel nhow w Berlinie. Ten 4 gwiazdkowy obiekt jest fantastyczną kombinacją kontrastów ekstrawaganckiej fasady i futurystycznego, stylowego wnętrza. Realizujący ten projekt światowej sławy architekt wnętrz Karim Rashid kierował się zasadą: maksymalny komfort gości przy wykorzystaniu minimalnej ilości sprzętów i elementów dekoracyjnych. W 45 łazienkach apartamentów umieszczone zostały wolnostojące wanny firmy Kaldewei. Głównym akcentem kolorystycznym są przy tym obudowy wanien w niesamowitych, intensywnych kolorach takich jak śnieżna biel, głęboka czerń czy intensywny róż. Fantastyczne miejsce by po kilku godzinach zwiedzania najpiękniejszych zakątków miasta zanurzyć się w odprężającym świecie Wellness.

Źródło: Kaldewei

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

fabianno 2020-04-13 16:25:26

Your website is very nice, i have bookmarked it.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!