Powrót mozaiki ?

Powrót mozaiki ?

Wygląda na to, że mozaika ścienna wraca do łask. Nadaje wnętrzom niepowtarzalny klimat, rozświetla je i optycznie powiększa.

Wśród 30 propozycji nowej kolekcji mozaikowej Max Home Mosaico znajdziemy ciekawe kompozycje kolorów i faktur. Kamień, szkło i mozaika ceramiczna dają nieograniczone możliwości wykorzystania w każdego rodzaju wnętrzach – od klasycznych po bardzo nowoczesne i ekstrawaganckie.

Spokojna, stonowana gama kolorystyczna nowych mozaik sprawia, że na pewno nie zdominują wnętrza. Wyjątek od tej zasady stanowi mozaika Diamond Mix One, której blasku i wyjątkowego, gwiazdkowego układu trudno będzie przyćmić innym elementom wystroju.

Miniaturowe kafelki można wykorzystywać na wiele sposobów. Świetnie sprawdzą się w aranżacji łazienki. Wykorzystuje się ją też do wykańczania zlewów, wanien, szafek czy powierzchni profilowanych. Inne pomieszczenia też mogą zyskać, dzięki zastosowaniu mozaiki w formie dekoracji ściennych czy nawet obrazów.

Źródło: Max Fliz

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Shree 2013-03-28 04:57:22

Dobrfd den,Je možne9 syste9m nahre1t na můj vlastned htoisng? Jake1 je cena za implementaci doplňků? Me1m již pe1r mf3dů vybranfdch. Dedky za info. M.Sededn

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!