Aranżacja piekarni w dobrym stylu

dodano: 28.11.2012r.

Piekarnia wyjątkowa

W meksykańskim San Pedro powstał concept store, który jest połączeniem piekarni z nowoczesnym, niebanalnym designem. Butik Cataliny Fernandez oferuje najwyższej klasy wyroby piekarnicze, dlatego wnętrze również jest wyjątkowe.

Komentarze

Ilość komentarzy: 3

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Flavia 2012-12-09 20:11:03

thought you described the siettng very well in this piece, and enjoyed the historical aspect of this part of poland, something i know little about.i think cemeteries are such fascinating places, and the irony of the church's name make the siettng kind of poetic, but like you suggested, with layers of invisible hardship and suffering now faded in the past, just like the people whose names were written on the indecipherable graves.

Vitor 2013-02-19 20:20:04

Cieszę się, że smakowały. Przyznam, że cibtaaty jeszcze nie piekłam, choć nie raz sobie obiecywałam to zrobić. Co do przepisu na chleb, to mam na blogu dwa ulubione przepisy (jeden na zakwasie, drugi na drożdżach), wg ktf3rych piekę chleb z rf3żnymi dodatkami lub bez: oraz Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie :) Obiecuję, że w niedalekiej przyszłości upiekę ciabattę :)

Oscar 2013-02-21 12:55:56

re: Lukas Korinek:Naopak, je to naprosto trckiagej typ vfdpisu pro hodně informaced, protože neme1š nic v jedne9 rovině. Nemůžeš to čedst od vrchu dolů, protože se informace řaded po ře1dcedch. A nemůžeš to komfortně čedst ani po ře1dcedch, protože je každe1 jedna věc jinak široke1 a musedš poře1d scrollovat nahoru/dolů, ledtat očima nahoru/dolů. A to ani nemluvedm o tom, že dole na stre1nce už je to tak rozhozenfd, ža me1š vlevo informaci tři dny starou a vedle toho něco ze včerejška. Opravdu,

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!