Sketchup w nowej odsłonie

Sketchup w nowej odsłonie

Polska strona programu SketchUp.com.pl została zmodyfikowana. Poruszanie się po serwisie ułatwia nowoczesny, przejrzysty wygląd, lepsza funkcjonalność oraz intuicyjne rozwiązania.

Głównym celem modyfikacji strony było rozszerzenie działu informacji o produkcie i jego zaletach. Możliwości programu SketchUp Pro prezentują w zrozumiały sposób tutoriale. Użytkownicy mogą zapoznać się z poszczególnymi narzędziami, metodami rysowania kształtów oraz wskazówkami związanymi z wykorzystaniem komponentów. Bardziej zaawansowani userzy znajdą tu również instrukcję jak stworzyć modele z plików CAD. Dodatkową zaletą nowej strony jest prezentacja opinii o programie.

Rozbudowany i usprawniony został także dział „Do pobrania”. Użytkownicy mogą skorzystać między innymi z darmowych wtyczek, komercyjnej wersji programu Trimble SketchUp Pro 8 oraz instrukcji instalowania.

Program Trimble SketchUp Pro 8.0 umożliwia wykonanie projektów architektonicznych, które powstają przy połączeniu modeli 3D z elementami 2D. Możliwość wykorzystania zdjęć, tekstów, schematów blokowych oraz ciekawych obiektów graficznych zwiększa atrakcyjność prezentowanego projektu. Program jest intuicyjny, prosty w obsłudze i daje szansę tworzenia, modyfikowania, importowania oraz eksportowania modeli 3D do plików CADowskich i innych formatów 2D i 3D.

Źródło: SketchUp

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Acieh 2012-12-10 00:54:07

What a joy to find someone else who thkins this way.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!