Jak udekorować ścianę kamieniem ?

Jak udekorować ścianę kamieniem ?

Dekoracja ściany nie musi ograniczać się do farby i tapety. Jeśli chcemy w wyeksponować wybrane miejsca w domu, warto zwrócić uwagę na kamień dekoracyjny.

Kamień dekoracyjny ma wyjątkową fakturę i naturalną kolorystykę. Jego pojedyncze elementy przypominają układane w stos szczapy drewna. Wygląd surowych polan nadaje wyrazistości klasycznym aranżacjom, a w przypadku wnętrz designerskich doskonale komponuje się z prostotą dekoracji.

Dzięki wyjątkowej wytrzymałości kamień dekoracyjny może być stosowany również na zewnątrz – na elewacjach lub jako okładzina murków ogrodowych.

Kamień dekoracyjny dostępny jest w naturalnych kolorach. Pozwalają one zachować odpowiednie proporcje pomiędzy bijącym od nich ciepłem a naturalnym chłodem kamienia. Kamień z powodzeniem może wyznaczać poszczególne strefy funkcjonalne w mieszkaniu. Jeżeli kuchnia otwarta jest na jadalnię, okładzina podkreśli granice jadalni.. Podobny trick zastosować można również w pokojach dziennych, gdy potrzebujemy oddzielić strefę pracy od strefy wypoczynku.
Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu kamień można montować samodzielnie, bez pomocy specjalistów. Po przygotowaniu podłoża – wyczyszczeniu ściany z resztek farb i tapet, odpyleniu i wysuszeniu – w prosty sposób mocuje się go na zaprawę klejową.

Źródło: Bruk-bet

Komentarze

Ilość komentarzy: 4

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Monika 2016-06-15 15:13:49

ostatnio natrafiłam na farby strukturalne Magnat . zdecydowałam sie spróbowac no i efekt jest świetny :)http://dekoracje-scian.com.pl/

felicjanoo 2020-04-15 00:38:59

Your site is very interesting, i have bookmarked it.

felicjanoo 2020-04-19 10:00:42

Your site is very interesting, i have bookmarked it.

marianoo 2020-04-23 20:03:03

Your site is very nice, i have bookmarked it.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!