Ładny grzejnik

Ładny grzejnik

Vertiga, nowy, dekoracyjny grzejnik Jaga odzwierciedla filozofię marki, która za cel stawia sobie tworzenie ekonomicznych, wydajnych oraz ciekawych wzorniczo urządzeń grzewczych.

Technologia małej pojemności wodnej (Low H2O) stosowana przez firmę w grzejnikach ściennych i kanałowych należy do bardzo ekonomicznych – grzejniki Low H2O szybko się nagrzewają i szybko stygną, co ma duży wpływ na oszczędność energii. Z kolei system Dynamic Boost Effect (DBE) to pomysł na zwiększenie wydajności poprzez wymuszenie szybszej konwekcji za pomocą wentylatorów sterowanych mikroprocesorem. Nowatorskim efektem jest jednak nie tyle zestawienie obu flagowych technologii w jednym urządzeniu, lecz fakt ich użycia w grzejniku dekoracyjnym i uzyskanie dużych wydajności, dotychczas niedostępnych dla tego typu urządzeń.

Grzejnik wyposażony jest w wymienniki ciepła Low H2O, które w tym modelu ustawione są pionowo, z lewej i prawej strony. Urządzenie zasysa powietrze górą i dołem, a wydmuchuje bokami, na całej swojej długości. Taki sposób działania sprawia, że pomieszczenie jest szybko i efektywnie nagrzewane (z badań Jagi wynika, że 9 razy szybciej niż w przypadku klasycznego grzejnika dekoracyjnego). Ponadto, strumień ciepłego powietrza kierowany jest w stronę wnętrza, dzięki czemu ściana przy grzejniku nie jest narażona na brudzenie się.

Co ważne, miejsca poboru powietrza (góra i dół grzejnika) zabezpieczone są specjalną siatką zapobiegającą wrzuceniu do wnętrza urządzenia drobnych przedmiotów np. przez dzieci.
Wysokie wydajności to zasługa wymuszonego obiegu powietrza (system DBE), który generowany jest przez wysokiej klasy wentylatory osiowe sterowane elektronicznie. Gdy czujnik wykryje, że temperatura w pomieszczeniu różni się od zaprogramowanej w systemie, uruchamia nadmuch ciepłego powietrza, który zwiększa wydajność grzejnika. W celu maksymalnego wyciszenia wnętrze grzejnika wyścielone zostało dźwiękochłonnym materiałem.

Grzejnik Vertiga oferowany jest w czterech niezwykłych formach: wersja Primo to elegancka gładka lakierowana tafla, której minimalistyczny design zachwyci wielbicieli nowoczesnych form. Front grzejnika Dunes przypomina piasek przemieszczający się na wydmach. Miraż linii podkreślony grą światła i cienia wprowadzi do pomieszczenia efekt głębi. Model Glow, w formie monolitycznej, czarnej lub białej tafli, to ikona prostoty i stylu. Głębia błyszczącego, fortepianowego lakieru wniesie do każdego wnętrza powiew artyzmu. Zaś Vertiga o nazwie Kirei, to przełożona na język przedmiotu japońska definicja czystości i piękna.

Wszystkie cztery modele grzejnika Vertiga oferowane są w następującej gamie wymiarów: wysokość: 200 cm, szerokość: 41 – 90 cm, grubość: 9 i 13 cm. Moc: od 1448 do 5605 W.

Komentarze

Ilość komentarzy: 3

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Xepe 2012-10-20 20:42:47

Niech wożą Wałęsę jako ikonę Solidarności,pod warunkiem,że książka Gontarczyka i Cenckiewicza ztioanse zakazana i spalona na stosie III RP.To przełknę,ale autorytet to z niego żaden.Lubi pan czytac, bajkopisarzy?... książki zbf3jeckie!Adam Mickiewicz, DziadyInstytut Pamięci Narodowej, zwany niekiedy Instytutem Parodii Narodowej, wystawił kolejną sztukę wyreżyserowaną przez dwf3ch takich, co ukradli księżyc, a napisaną przez dwf3ch takich, co ukradli złudzenia. Chodzi oczywiście o bestseller osta

marcoo 2020-04-16 01:52:32

Your website is very nice, i have bookmarked it.

marcoo 2020-04-21 04:24:03

Your website is very cool, i have bookmarked it.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!