Konkurs Duravit - 30.04.2012

Konkurs Duravit - 30.04.2012

Przedmiotem Konkursu jest wykonanie projektów, a nastepnie publikacja najlepszych jako wkladka do czasopisma dla architektów Architektura & Biznes.

Zgloszenia przyjmowane beda w dwóch kategoriach:
• Projekt lazienki prywatnej,
• Projekt lazienki publicznej.

Uczestnicy konkursu mają czas do 30.04.2012, godz. 24 na przesłanie swoich prac.

Nagrody:

1. nagroda: Wycieczka architektoniczna dla 2 osób do Barcelony o wartości ok. 5.000 Euro

Zwycięzca konkursu nagrodzony zostanie wyjątkową wycieczką architektoniczną dla dwóch osób do hiszpańskiej metropolii śródziemnomorskiej, Barcelony. Czeka na niego unikalna podróż przez bogatą i różnorodną architekturę głównego miasta Katalonii. Rejs żaglówką umożliwi bliższe poznanie długiej na 5 km barcelońskiej plaży „Platja”. Przelot, nocleg oraz wyżywienie są zapewnione przez organizatora.

Więcej na:bathroomdesignchallenge.com

2. i 3. nagroda: Wycieczka do Hornbergu w Szwarcwaldzie dla 2 osób z atrakcjami wellness w Baden-Baden o wartości ok. 2.000 Euro/ 1.500 Euro

Laureaci drugiej i trzeciej nagrody otrzymają możliwość przyjrzenia się pracy organizatora konkursu, firmy Duravit i jej efektom. W czasie wycieczki do głównej siedziby przedsiębiorstwa znajdującej się w Hornbergu w malowniczym Szwarzwaldzie spotkają się z projektantami łazienek Duravitu w Duravit Design Center. Ponadto laureaci spędzą odprężający dzień w znanym na całym świecie kurorcie Baden-Baden, gdzie skorzystają z atrakcji wellness.

1. - 10. nagroda : Prezentacja w broszurze informacyjnej miesięcznika Architektura & Biznes

Dziesięć najlepszych prac zaprezentowanych zostanie w broszurze informacyjnej, która wydana zostanie bezpośrednio po zakończeniu konkursu przez jego organizatora, miesięcznik Architektura & Biznes.

Więcej na:www.bathroomdesignchallenge.com

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!