Dywany jak obrazy

Dywany jak obrazy

Szukając sposobu na oryginalną aranżację wnętrz, warto pomyśleć także o podłodze. Dobrze dobrany, a przy tym wyróżniający się nietypowym wzornictwem dywan pomoże nadać pomieszczeniom wyjątkowy charakter.

Dywany szwedzkiej marki By Henzel, których wzory inspirowane są sztuką abstrakcyjną, a także estetyką i moda szalonych lat 80. zaskoczą zestawieniem pozornie przypadkowych motywów, nie pasujących do siebie skojarzeń i kontrastujących z sobą kolorów. Ich awangardowy wygląd przywołujący na myśl fotograficzne kolaże, na których pojawiają się twarze, hasła, litery czy symbole, świetnie sprawdzi się w odważnych, nowoczesnych wnętrzach.

Dywany szwedzkiej marki to jednak nie tylko oryginalne wzornictwo, ale także wysoka jakość. Produkowane są z uznanej za najlepszą na świecie wełny The Whitest pochodzącej z Nowej Zelandii. Jest ona niezwykle trwała i odporna na zabrudzenia, a ponadto zapewnia dobrą izolacją akustyczną. Ponadto, wchłaniając krążące w atmosferze zanieczyszczenia, staje się naturalnym filtrem powietrza. Według specjalistów, te jej „filtrujące” właściwości są aktywne przez niemal 30 lat. Dywany są ręcznie igłowane, a do dyspozycji projektantów jest ok. 300 różnych kolorów wełny.

Fot. byhenzel.com 

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!