include/layouts/default/content_default.php

Sfatygowana elegancja

dodano: 31.07.2012r.

Za drzwiami jednego z XVIII-wiecznych mediolańskich pałaców kryje się pracownia i apartament dwojga włoskich designerów – Britt Moran i Emiliano Salciego, czyli DIMORE Studio. Aranżując 'arystokratyczne' wnętrza, swobodnie połączyli oni różne style historyczne i, uzupełniając je elementami nowoczesności, stworzyli oryginalne mieszkanie, w którym każdy przedmiot jest 'jedyny w swoim rodzaju'.

Komentarze

Ilość komentarzy: 4

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Sameer 2012-09-13 18:48:02

I am not sure why Guiseppe and someone using aenhotr name have posted the same bad review on every site (Urban Spoon) etc. Sounds like they have an ax to grind. I live 4 blocks from Lido and dine there once a week. I am not a friend, relative, or former employee of the owner, but the food is terrific and the service is competent.

Ayldha 2012-10-21 02:10:26

Bożżż.. Ale ta smycz to musi ważyć! Gdzie ją nosisz? Generalnie wiele by można poinzemiać, ale najważniejsze, że Ci odpowiada A portfela nie nosisz? Kluczy też nie? Eat'N Tool porażkowy ja tam wolę zwykłego Sporka.

Shokun 2012-11-15 21:38:38

No właśnie dla przykładu kamienica gdzie urdoził się Szpilman w dużej części jest pusta, a to idealne miejsce na przykład na biura. Tylko kto chce mieć kancelarię z widokiem na targowe budy. W Sosnowcu ważniejszych jest 20 handlarzy niż wizerunek miasta. Ale oczywiście zaraz będzie ze to przedsiębiorcy płacący podatki. Tak naprawdę to banda cwaniakf3w ktf3rzy myślą ze dostana po pf3ł miliona za 20 metrf3w kwadratowych. Gdzie jest straż miejska ? gdzie jest policja ? gdzie jest sanepid ? I gdzie

felicjanoo 2020-04-18 09:58:01

Your site is very nice, i have bookmarked it.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!