Idealnie biała gładź

Idealnie biała gładź

Gotowa gładź polimerowa stworzona na bazie mączki marmurowej doskonale nadaje się zarówno do wyrównywania i szpachlowania powierzchni przed malowaniem, jak i uzyskiwania idealnie białych powłok o charakterze dekoracyjnym.

Dzięki możliwości aplikacji mechanicznej gładź polimerowa jest świetnym uzupełnieniem wykończeniowych etapów prac tynkarskich z użyciem tynków gipsowych i cementowo-wapiennych. To plastyczna, łatwa w obróbce masa, która po wyschnięciu łatwo się szlifuje i może być pokrywana wszystkimi rodzajami farb.

Gotową gładź polimerową Knauf Rotband Finish można nakładać ręcznie oraz przy użyciu profesjonalnych agregatów. Umożliwia ona przygotowanie idealnie gładkich powierzchni ścian i sufitów. Produkt wyróżnia bardzo dobra przyczepność do podłoża, wysoka elastyczność oraz łatwość aplikacji i obróbki w połączeniu z możliwością tworzenia różnorodnych faktur. Gładź cechuje się także bardzo dobrymi parametrami wytrzymałościowymi. Jej zastosowanie gwarantuje uzyskanie mocnych, elastycznych i trwałych powierzchni.

Właściwości

śnieżnobiała,

dobra przyczepność i odporność na pękanie,

łatwa w aplikacji i obróbce,

wysoko elastyczna,

umożliwia tworzenie faktur.

Orientacyjne zużycie:

szpachlowanie całopowierzchniowe ok. 1,3-1,5 kg/m2/mm

szpachlowanie spoin z krawędziami AK ok. 0,15 kg/mb.

Podobnie jak inne wyroby producenta, jest bezpieczna dla zdrowia i środowiska oraz zgodna z najwyższymi europejskimi standardami jakości.

Źródło:materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!