LINK rowerowy

LINK rowerowy

Design Centrum Kielce i Targi Kielce ogłaszają międzynarodowy konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszego projektu roweru.

Zadaniem uczestników konkursu LINK jest zaaranżowanie współpracy i kooperacji między producentami produktu użytkowego a designerami i studentami wzornictwa w kraju i za granicą. Będzie to forma promująca wartość designu w produkcji i marketingu, a także okazja do spotkania zaproszonych producentów i projektantów.

Konkurs LINK skierowany jest przede wszystkim do projektantów Wzornictwa Przemysłowego oraz hobbystów zainteresowanych branżą rowerową.

Dwuetapowy konkurs został ogłoszony 16 lipca 2012 roku.

Termin nadsyłania zgłoszeń i projektów w pierwszym etapie konkursu upływa z dniem 31 sierpnia 2012 roku.

Spośród nadesłanych propozycji jury wyłoni najlepsze projekty, które przejdą do drugiego etapu. Do 20 września 2012 roku projektanci będą zobowiązani przesłać plansze prezentacyjne.

Zwycięzcy konkursu będą mogli zaprezentować swoje pomysły w specjalnie dla nich przygotowanej powierzchni wystawienniczej na Targach Kielce Bike-Expo. Prezentacja na najważniejszych targach branżowych umożliwi designerom nawiązanie osobistego kontaktu z producentami.

Efektem, a zarazem ideą tego spotkania, ma być współpraca i możliwość zrealizowania projektu, który ma na celu stworzenie nowego rozwiązania technicznego, ukazanie nowego spojrzenia na tematykę rowerową, znalezienie alternatywy dla sprzętu istniejącego na rynku, przedstawienie innowacyjnego rozwiązania w sposobie poruszania się na rowerze, znalezienie dla niego nowej formy, stworzenie specjalistycznego sprzętu definiującego daną kategorię rowerową.

Celem programu Link jest nawiązanie współpracy między DCK a międzynarodową działalnością wystawienniczą Targów Kielce i stworzenie w ten sposób szerokiego pola bezpośrednich kontaktów między projektantami a strefą produkcyjną – wyjaśnia Marek Cecuła, Dyrektor Artystyczny Design Centrum Kielce.

Więcej informacji i regulamin konkursu: designcentrumkielce.com/konkurs oraz targikielce.pl

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!