Cudze chwalicie…

Cudze chwalicie…

czyli wyjątkowe produkty, które z dumą korzystają z etykietki „wyprodukowano w Polsce”. Podczas 5. edycji festiwalu Gdynia Design Days na miłośników designu czeka niezliczona ilość wystaw, wykładów i warsztatów. Jest wśród nich wyjątkowa ekspozycja pod nazwą: „Made in Poland. Cudze chwalicie, własnego nie znacie”, na której można zobaczyć między innymi system siedzisk Magnes II.

Ideą tej niezwykłej wystawy jest pokazanie produktów, które poprzez dobre wzornictwo i doskonałą jakość godnie reprezentują Polskę na świecie. Znajdą się tam najróżniejsze obiekty, min. meble, kosmetyki, odzież, gry komputerowe, sprzęt sportowy, które łączy to, że zostały wyprodukowane przez polskie firmy.

Cieszymy się, że możemy być częścią takiego wydarzenia.” – mówi Katarzyna Pluta, reprezentująca markę BN Office Solution. „Idea wystawy jest nam szczególnie bliska, wszędzie na świecie podkreślamy pochodzenie naszych produktów. Stawiamy również na polskich projektantów, takich jak Arkadiusz Kulon autor wzornictwa systemu siedzisk Magnes. Jest nam niezmiernie miło, że organizatorzy wystawy nas docenili prezentując nasz produkt podczas Gdynia Design Days.”

Festiwal designu w Gdyni startuje 7 lipca i potrwa 8 niezwykle intensywnych dni. Ci zaś, którzy nie mogą wybrać się do Gdyni, mogą na poprawę humoru wziąć udział w konkursie.

Wraz z Gdynia Design Days rusza 4. edycja konkursu „Układaj i wygrywaj” na najbardziej kreatywną konfigurację systemu siedzisk Magnes II. Tym razem na konkursowym profilu na Facebooku organizatorzy czekają na prace inspirowane trójmiejskim klimatem.

www.facebook.com/bnofficesolution.nsg

www.bnos.com

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!