Ezri Tarazi w Poznaniu

Ezri Tarazi w Poznaniu

Miasto Poznań oraz School of Form zapraszają na wykład otwarty pt. "Design narratives" który wygłosi prof. Ezri Tarazi.

Wykład odbędzie się w poniedziałek 4 czerwca 2012 r. o godz. 17:00 w budynku School of Form przy ul. Głogowskiej 18 (teren Międzynarodowych Targów Poznańskich) w sali nr 23.

Wykłady odbywające się w ramach "Akademickiego i naukowego Poznania" to okazja nie tylko zarówno dla studentów i pracowników naukowych uczelni, ale także dla szerokiej publiczności do wysłuchania opinii znanych i cenionych autorytetów ze świata nauki, gospodarki, polityki i sztuki.

Do tej pory wiedzą z poznaniakami dzielili się eksperci z takich dziedzin, jak np.: elektrotechnika, nanotechnologia, matematyka, mechanika, onkologia, neonatologia, transport, energie odnawialne, zoologia, histologia, biochemia, neurobiologia, informatyka, mikologia, ekonomia przestrzenna, transport, genetyka molekularna, astrofizyka, anestezjologia, filozofia, antropologia, archeologia, architektura, design, grafika, fotografia, sztuka współczesna, czy muzyka dawna.

Profesor Ezri Tarazi (ur. 1962 r. w Jerozolimie) jest izraelskim projektantem przemysłowym oraz właścicielem studia projektowego Tarazi Studio. Od 2004 prof. jest przewodniczącym studiów magisterskich w dziedzinie wzornictwa przemysłowego w BezalelAcademy of Art and Design w Jerozolimie.

Więcej informacji sof.edu.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!