Zlew z granitu

Zlew z granitu

Granitowe zlewozmywaki są obecnie rozwiązaniem najczęściej proponowanym przez projektantów wnętrz ze względu na ich elegancję i łatwość w utrzymaniu czystości, a przy tym niższą cenę niż na przykład zlewozmywaków ceramicznych.

Z roku na rok rośnie też możliwość wyboru opcji kolorystycznej zlewu. Do tej pory w gamie kolorystycznej królowały różne odcienie beżu, ewentualnie czerń. Teraz na rynku dostępne są granitowe zlewy w kolorach jesieni (odcienie brązu i koloru rudego), bieli, oliwki, czerwieni i rdzy. Takim właśnie kolorystycznym novum jest zlewozmywak Cuba.

Jest to zlew jednokomorowy z ociekaczem o nietypowej, oryginalnej formie – prostej, bez żadnych wyżłobień czy elementów dekoracyjnych. Jest on także większy od większości modeli zlewów granitowych, dzięki czemu można na nim ustawić dość dużą suszarkę na naczynia. Faktura zlewu również jest dość oryginalna – zawiera drobinki lekko pobłyskującego surowca naturalnego, co sprawia, że zlew będzie się idealnie komponował z nowoczesnymi wnętrzami czy industrialnymi klimatami.

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

Ilość komentarzy: 1

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

janN 2017-03-27 19:00:52

Jest mało preparatów, które nadają się do czyszczenia granitu. Polecam sotin US2000

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!