HOT

 • sdsd

  Wędrująca ściana

  dodano: 30-09-2011r.

  Zespół architektów z biura Pedra Silva Architects w Lizbonie,zaprojektowało biuro dla Fraunhofer Portugal,organizacji pozarządowej.Organizacja odpowiedzialna jest za wiele innowacji w obszarze technologii,np.formatu pliku MP3.

  czytaj
 • sdsd

  W objęciach kokonu

  dodano: 29-09-2011r.

  116 i 118 piętro hotelu Ritz-Carlton w Hong Kongu zamienione zostało w przestronne,wielkomiejskie spa.Wnętrze jest jak kokon otulający przybyszy szukających równowagi pomiędzy duszą i ciałem.

  czytaj
 • sdsd

  Neony w teatrze

  dodano: 29-09-2011r.

  Butik Hirschleifer,ekskluzywny sklep z modą couture w Nowym Jorku,to subtelny hołd złożony najlepszym czasom w historii designu włoskiego i amerykańskiego.

  czytaj
 • sdsd

  Klub Silencio

  dodano: 28-09-2011r.

  David Lynch,amerykański reżyser filmowy,znany między innymi z onirycznej produkcji pod tytułem „Mulholland Drive”,zaprojektował wnętrze klubu nocnego w Paryżu.

  czytaj
 • sdsd

  Chmury w stereoskopie

  dodano: 28-09-2011r.

  Tsujita,japońska restauracja w Los Angeles specjalizująca się w serwowaniu ramen,jest jak optyczna iluzja.Główną rolę odgrywają drewniane pałeczki,które spływają z sufitu jak chmury,tworząc efekt trójwymiaru.

  czytaj
 • sdsd

  Czekolada i lasery

  dodano: 28-09-2011r.

  Xocolatti,nowa marka czekolad z półki premium,otworzyła swój flagowy sklep w sercu nowojorskiego Soho.Nowa lokalizacja została zaprojektowana przez biuro De-Spec.

  czytaj
 • sdsd

  Podwodny świat

  dodano: 26-09-2011r.

  Dom i jego wnętrze zaprojektowane w Mexico City przez Javiera Senosiain’a,meksykańskiego architektata,kształtem przypomina potężną łódź podwodną lub muszlę,jeśli ktoś woli.

  czytaj
 • sdsd

  Niebiańska siedziba Skypa

  dodano: 26-09-2011r.

  Zwyczajne wnętrza nie pasują do twórców nadzwyczajnych rozwiązań komunikacyjnych. Skype to rewolucyjne medium, które umożliwia przekaz informacji tekstowych, plików, ale przede wszystkim obrazu i...

  czytaj
 • sdsd

  Ekspoze w studiu telewizyjnym

  dodano: 26-09-2011r.

  Futurystyczne linie,aerodynamiczne kształty i pofalowane formy.Taki jest stół Ekspoze zaprojektowany dla studiów telewizyjnych przez tureckie biuro Nuvist Architecture & Design z Istambułu.

  czytaj
 • sdsd

  Nagrody Dobry Wzór 2011

  dodano: 23-09-2011r.

  Jury tegorocznej edycji konkursu Dobry Wzór organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego,już po raz 18-sty przyznało nagrody najlepiej zaprojektowanym produktom na polskim rynku.

  czytaj

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!