Usprawnij swój proces projektowy. Webinarium Libet

Usprawnij swój proces projektowy. Webinarium Libet

7 kwietnia 2020 o godz. 11:00 odbędzie się bezpłatne szkolenie firmy Libet, którego tematem będzie usprawnienie procesu projektowego. Zapraszamy architektów, studentów, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematyką.

Zobacz program szkolenia dla architektów

Firma: Libet & Vectorworks Landmark
Termin: 07.05.2020, godz. 11:00
Tytuł prezentacji: Jeden dom – wiele możliwości. Usprawnij swój proces projektowy

Opis szkolenia:
Gościem najbliższego webinarium Libet będzie ekspert programu Vectorworks Landmark.
Na podstawie konkretnego, bardzo ciekawego casestudy, porozmawiamy o tym, w jaki sposób zoptymalizować czas pracy projektowej, podnieść efektywność i jakość wizualizacji, wykorzystać gotowe narzędzia dostarczane przez producenta nawierzchni. W odniesieniu do aktualnej sytuacji przedstawimy kilka rozwiązań, które zachęcą niezdecydowanego inwestora do skorzystania z usług projektanta. Na koniec sprawdzimy, jak różne aranżacje otoczenia domu zmieniają wizerunek i stylistykę całej posesji.

Prowadzący szkolenie:
Libet
Joanna Skrzypek, Kierownik Działu R&D i Działu Projektowego w Libet S.A.
Absolwentka m.in. Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz Architektury Wnętrz i Wzornictwa Politechniki Śląskiej. W Libet S.A. kieruje pracą Działu Projektowego, jak również odpowiada za kreację nowych produktów. We wszystkich swoich działaniach łączy design i technologię, czego efektem są innowacyjne, wielofunkcyjne realizacje, definiujące przestrzeń na nowo.
Michał Rzewuski, Key Account Manager Landmark w Design Express Poland Sp. z o.o.
Ukończył architekturę krajobrazu w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W Design Express Poland Sp. z o.o. odpowiada za sprzedaż i rozwój programu Vectorworks Landmark. Ponadto prowadzi szkolenia w zakresie projektowania małej i dużej architektury krajobrazu, jak również służy wsparciem użytkownikom programu.

* Prosimy o dokładne wypełnienie formularza rejestracji na webinarium, ponieważ na jego podstawie będą wystawiane i wysyłane certyfikaty.
** Po zakończonym szkoleniu w ciągu 14 dni zostanie wysłany drogą mailową certyfikat uczestnictwa. Aby go zdobyć należy wziąć udział w transmisji na żywo przez co najmniej 30 min.

Pytania prosimy kierować na adres: marta.artman@sztuka-architektury.pl

 

Webinarium Libet: Jeden dom – wiele możliwości.

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!