Architekci mebla

Architekci mebla

Wystawa przedstawiająca prace i sylwetki znanych polskich projektantów w krakowskiej Metaformie.

Prezentowana wcześniej w Starym Browarze w Poznaniu, teraz przez dwa miesiące gościć będzie w postindustrialnej przestrzeni krakowskiego studia METAFORMA.

Otwarcie ekspozycji zaszczycą swoją obecnością dizajnerzy: Piotr Kuchciński, Tomek Rygalik, Ula Burgieł, Olga Mężyńska, Julia Pawlikowska, Jerzy Porębski z Towarzystwa Projektowego a także główny „sprawca” całego zamieszania — Ryszard Balcerkiewicz — Prezes NOTI.

Po raz pierwszy zaprezentowane zostaną również nowości NOTI na rok 2012: huśtawki i pufy Bouli, siedziska Cubber, fotel i sofa Stone, stoliki Plumm oraz krzesła Pan i Pani Su zaprojektowane dla NOTI przez gospodynię studia Renatę Kalarus.

Termin wystawy: 3 lutego - 2 kwietnia 2012

Miejsce: METAFORMA, Kraków ul.Lubelska 14

źródło: metaforma.pl

Komentarze

Ilość komentarzy: 2

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Benon 2012-10-13 07:01:52

You've mnaaged a first class post

Kyaw 2012-12-10 06:06:55

Szanowna gazeto” duża wiezda czyni skromnym, mała zarozumiałym. Konstruktywna krytyka pomaga rozwijać się, doskonalić warsztat itd. Natomiast Twoja ( gazety?) jest na poziomie gazetowego brukowca. Nie jest to fotografia reporterska a myślę, że głf3wnie z taką spotykasz się na codzień w związku z tym wątpliwej, jakości jest Twoja ocena wystawionych prac. Jeśli to jest jak piszesz zabawa”- to autorka włożyła w to dużo serca i pracy. Masz prawo do swojego zdania, ale sposf3b, w jaki to wyraża

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!