Narzędzia do projektowania. Kalkulator doboru rozwiązań ściennych H+H.

Narzędzia do projektowania. Kalkulator doboru rozwiązań ściennych H+H.

15 października o godz. 11:00 odbędzie sie bezpłatne webinarium dla architektów, które poprowadzi firma H+H. Tematem szkolenia będą narzędzia do projektowania. Kalkulator doboru rozwiązań ściennych H+H z autoklawizowanego betonu komórkowego i silikatów.

Zobacz program szkolenia architektonicznego

Firma: H+H
Termin: 15.10.2019 godz. 11:00
Prowadzący szkolenie: Robert Bulka
Tytuł prezentacji: Narzędzia do projektowania. Kalkulator doboru rozwiązań ściennych H+H z autoklawizowanego betonu komórkowego i silikatów
Opis szkolenia dla architektów:
Webinarium będzie poświęcone prezentacji narzędzia do wyboru właściwych elementów murowych spełniających wymagania Izolacji cieplnej, odporności ogniowej i akustyki w zależności od rodzaju budynku. Dodatkowo zostanie zaprezentowana możliwość generowania raportów cieplno – wilgotnościowych przegród ściennych.

* Prosimy o dokładne wypełnienie formularza rejestracji na webinarium, ponieważ na jego podstawie będą wystawiane i wysyłane certyfikaty.
** Po zakończonym szkoleniu w ciągu 14 dni zostanie wysłany drogą mailową certyfikat uczestnictwa. Aby go zdobyć należy wziąć udział w transmisji na żywo przez co najmniej 30 min.

Pytania prosimy kierować na adres: marta.artman@sztuka-architektury.pl

Zapisz się na webinarium: TUTAJ


architektura wnętrz wydarzenia, wydarzenia dla architektów, architektura wydarzenia, architekci wnętrz wydarzenia, webinaria dla architektów, webinaria architektoniczne, H+H, hplush, Narzędzia do proj

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!