Floor & More 2019 - konferencja branżowa

Floor & More 2019 - konferencja branżowa

W dniu 24 września 2019 roku, producenci, dystrybutorzy oraz wykonawcy branży pokryć podłogowych spotkają się na II Centralnym Spotkaniu Producentów, Dystrybutorów i Wykonawców Branży Pokryć Podłogowych w Warszawie, by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje trendy na rynku pokryć podłogowych. Konferencji towarzyszyć będzie szereg wystąpień oraz prezentacji.

Organizowane po raz drugi wydarzenie przybierze formułę dnia otwartego dla branży oraz dla każdego, kto interesuje się designem i tematyką pokryć podłogowych.

- Już teraz mamy potwierdzone wystąpienia czołowych producentów pokryć podłogowych oraz producentów chemii budowlanej, którzy chcą zaprezentować swoje produkty podczas drugiej edycji tego typu spotkania organizowanego przez Polski Związek Handlu i Usług Branży Pokryć Podłogowych.  Wydarzenie po raz pierwszy, i mamy nadzieję, że nie ostatni, odbędzie się pod nazwą Floor & More. Wierzymy, że Floor & More na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń w branży pokryć podłogowych. Tym razem formuła przewiduje aktywny udział przedstawicieli producentów i firm chcących dotrzeć ze swoją ofertą do szerszego środowiska branżowego – mówi Tomasz Urbański, , prezes Polskiego Związku Handlu i Usług Branży Pokryć Podłogowych, który jest inicjatorem i organizatorem  Floor & More.

Floor & More czyli wiedza, spotkania i inspiracje to wydarzenie, które będzie skupiać się tylko na tematach ważnych w branży. Dlaczego wiedza? Ponieważ przewidziane jest kilkanaście wystąpień ważnych gości, czyli Partnerów wydarzenia, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą na temat pokryć podłogowych. Dlaczego spotkania? Ponieważ w jednym miejscu i czasie ma szansę spotkać się całe środowisko pokryć podłogowych i osób powiązanych z branżą. Dlaczego inspiracje? Ponieważ przewidziane są stoiska wystawców, gdzie będzie można dowiedzieć się o nowościach i aktualnych trendach.

Wydarzenie Floor & More zaplanowano z myślą o profesjonalistach czyli osobach, które na co dzień pracują z tematyką powiązaną z pokryciami podłogowymi – producentami, dystrybutorami, wykonawcami, architektami oraz innymi osobami, którym ta branża nie jest obca. 24 września 2019 roku w Digitial Knowledge Village w Warszawie odbędą się prezentacje, debaty i dyskusje oraz branżowe konferencje.

Floor & More 2019 ma już zaplanowane swoje „Must know”, czyli najważniejsze tematy sesji dyskusyjnych.

- Będziemy rozmawiać o trendach i nowościach w branży pokryć podłogowych, ale także o biznesie. Każdy przedsiębiorca w prowadzeniu swojego biznesu spotyka się z pewnymi problemami lub zagwozdkami, dlatego my postaramy się poruszyć tematy, które są ważne. Niezależnie od typu prowadzonej działalności, sądzę, że każdego uczestnika spotkania zastanawia np. to jak rekrutować w czasach rynku pracownika czy też ważnym tematem może okazać się płynność finansowa, czyli bezpieczeństwo na niepewnym rynku inwestycyjnym. Nabycie i posiadanie niezbędnej wiedzy to inwestycja w przyszłość własnej działalności – mówi prezes Polskiego Związku Handlu i Usług Branży Pokryć Podłogowych. – Zainteresowanych zapraszamy do współpracy przy szczegółach agendy wydarzenia oraz do udziału w wydarzeniu – dodaje.

Zobacz program konferencji

1. Forbo Flooring a zrównoważony rozwój - FORBO   
 2. Prawne aspekty procesu reklamacyjnego w branży pokryć podłogowych - Kancelaria Masiota 
 3. Nowe technologie wspierające sprzedaż w branży podłóg w Polsce i na świecie - FLOORI   
 4. Wykorzystanie systemów anhydrytowych przy układaniu wykładzin obiektowych - MUREXIN
 5. Ceny na rynku usług w 2019. Wyniki ankiet - Związek Pokryć Podłogowych oraz MUREXIN   
 6. Pielęgnacja podłóg – oferta zbędna czy konieczna? - DR SCHUTZ   
 7. Rewolucja w świecie tekstyliów - włókna kolekcji Smartstrand o zerowej absorpcji, odporne na zabrudzenia, fetor i bakterie - LANO
 8. Rola rzeczoznawcy i biegłego sądowego w procesie reklamacji - Małgorzata Kuczyńska-Cichocka Związek Rzeczoznawców z Zakresu Parkieciarstwa i Posadzek Drewnianych
 9. Drewniana podłoga w mieszkaniu podążającym za wiekiem –bezpieczeństwo, komfort, design - BARLINEK
 10.  Nowe technologie wykładzin antypoślizgowych  - POLFLOR
 11.  Innowacyjne włókno Duracolor w płytkach dywanowych  - IVC/Mohawk
 12.  Wpusty i odwodnienia liniowe do montażu z wykładzinami elastycznymi – PURUS 
 13.  Szybkie rozwiązania Weber dla podłóg nowych i remontowanych - WEBER
 14.  Comfortfloor: Nieograniczona estetyka posadzek żywicznych - SIKA
 15.  Panel dyskusyjny - Internet – źródło sukcesu czy zwiedzionych nadziei? Jak i czy można skutecznie pozyskiwać klientów przez internet - POLFLOR

floor

Zapraszamy na stronę: zwiazekpp.pl/pl/wydarzenia/floor-more

Jesteśmy Patronem Medialnym wydarzenia.

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!