Interior Design Forum 2019 - targi wyposażenia wnętrz

Interior Design Forum 2019 - targi wyposażenia wnętrz

5 września 2019 w Centrum Praskim Koneser (Plac Konesera 8/9, Warszawa) odbędzie się piętnasta edycja targów tekstyliów domowych i obiektowych Interior Design Forum. Wstęp wolny. Wymagana rejestracja.

Interior Design Forum to wydarzenie, które dwa razy w roku przyciąga przedstawicieli sklepów z wyposażeniem wnętrz, studiów dekoracji okien, sieci detalicznych, hoteli i restauracji, projektantów i dekoratorów wnętrz, aby zaprezentować im ofertę polskich i zagranicznych marek z branży tekstyliów domowych. Wśród prezentowanych produktów można znaleźć m.in. piękne firany, zasłony, rolety czy karnisze, nie brakuje także nowych kolekcji pościeli, ręczników, dywaników łazienkowych, nakryć stołowych, a także tapet, wykładzin oraz tkanin obiciowych.

IDF to także wartościowe wykłady i prezentacje na temat sprzedaży, marketingu, najnowszych trendów w wyposażeniu wnętrz. W tym roku nowością na targach będzie strefa Retail Marketing Forum poświęcona marketingowi i sprzedaży w wielokanałowym handlu detalicznym. Uczestnicy będą mogli skorzystać zarówno z interesujących wykładów, jak tez z indywidualnych porad i oferty wystawców - profesjonalnych dostawców produktów i usług dla retailu i e-commerce. Będzie to też okazja do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami wydarzenia. Podczas wydarzenia zostaną też ogłoszeni zwycięzcy Retail Marketing Awards – konkursu, który jest skierowany do właścicieli stacjonarnych sklepów i sieci detalicznych i ma na celu promocję innowacyjnych pomysłów w retailu. 

Podczas wrześniowych targów poznamy także zwycięzcę polskiej edycji konkursu gia, który wyłania najciekawsze koncepcje sklepów wnętrzarskich z całego świata. Laureat zostanie zaproszony do wzięcia udziału w uroczystej gali w Chicago, która odbędzie się w marcu 2020 r., podczas międzynarodowych targów wnętrzarskich The Inspired Home Show.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: interiordesignforum.pl

Interior Design Forum, targi wyposażenia wnętrz, Centrum Koneser, targi tekstyliów domowych

Komentarze

Ilość komentarzy: 2

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

avacemauv 2019-09-09 01:00:54

[url=http://mewkid.net/order-amoxicillin/]Amoxicillin 500mg Capsules[/url] Amoxicillin puf.gjsr.sztuka-wnetrza.pl.snf.pq http://mewkid.net/order-amoxicillin/

asuqugim 2019-09-09 01:25:35

[url=http://mewkid.net/order-amoxicillin/]Amoxicillin[/url] Buy Amoxicillin kpb.dvbb.sztuka-wnetrza.pl.pwo.xw http://mewkid.net/order-amoxicillin/

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!