Konkurs dla projektantów wnętrz

Konkurs dla projektantów wnętrz "Apartament Minimum"

Konkurs dla projektantów wnętrz "Apartament Minimum" - IX Weekend Architektury w Gdyni. Weekend Architektury na stałe wpisał się już w kalendarz gdyńskich wydarzeń miejskich. W tym roku – w dniach 22-25 sierpnia – odbędzie się już jego IX edycja. Osią narracji tegorocznego festiwalu jest hasło „Minimum”, które poruszy dyskusje zarówno w obszarach wdrażania rozwiązań proekologicznych, pozostawiających jak najmniejszy ślad węglowy, jak i postulatów odwołujących się do uwzględniania przez planistów i architektów ważnych potrzeb społecznych w mieście. 

Uczestnicy konkursu będą musieli zmierzyć się z problemem deficytu powierzchni użytkowej, wynikającej m.in. z rosnących kosztów mieszkań. Ich zadaniem będzie zaprojektowanie wnętrza modernistycznego apartamentu o powierzchni do około 60 m² (na podstawie jednego z wybranych rzutów konkursowych), przeznaczonego dla rodziny z jednym dzieckiem. Ma to być przestrzeń, która będzie miejscem zarówno wypoczynku, zdalnej pracy, jak i wspólnego, rodzinnego spędzania czasu. 
 
Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce 24 sierpnia podczas Archi-Prelekcji w Gdyńskim Centrum Filmowym. Wszystkie prace konkursowe, spełniające kryteria konkursu, zostaną zaprezentowane podczas wystawy, która odbędzie się w Gdyńskim Centrum Filmowym w dniach 22-25 sierpnia jak również – już po zakończeniu wydarzenia – w Galerii Ratusz w Urzędzie Miasta Gdyni oraz/lub w gdyńskim InfoBoxie.
 
Uczestnicy konkursu zaprezentują swoje projekty na jednej planszy wielkości 60x80 cm, zawierającej wizualizacje autorskiej koncepcji wraz z jej opisem oraz informacją o pracowni/projektancie. Plansza ta, zawierająca rysunki, szkice lub renderingi komputerowe, powinna zostać przygotowane w pliku graficznym w formacie PDF, TIF, JPG lub cdr (ver. 13). Plansze zostaną wydrukowane na koszt organizatora przeglądu.
 
Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie karty zgłoszeniowej, której oryginał wraz z pracą konkursową powinien zostać dostarczony do 16.08.2019 r.

Więcej informacji o konkursie na stronie: weekendarchitektury.pl
konkurs dla architektów, konkurs

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!