Akcesoria łazienkowe - gdzie znaleźć najlepsze?

Akcesoria łazienkowe - gdzie znaleźć najlepsze?

Łazienka, podobnie jak inne pomieszczenia w domu, powinna mieć swój charakter. Odpowiedni porządek i ład, a także dopasowanie kolorystyczne poszczególnych elementów, mogą zadecydować, czy będzie ona postrzegana tylko jako miejsce służące wykonaniu niezbędnych czynności, czy raczej takie, które sprzyja relaksowi po długim dniu w pracy. Jak zatem osiągnąć ten drugi efekt?

Precz z plastikiem!

Mydło w płynie, szampon, żel pod prysznic - każdy z tych niezbędnych kosmetyków sprzedawany jest w kolorowej, plastikowej butelce. Załóżmy, że w domu jest czterech mieszkańców i każdy z nich będzie miał trzy swoje kosmetyki. Do tego dojdą jeszcze takie, które używane są przez całą rodzinę, jak mydło w płynie. W sumie uzbiera się w takim przypadku kilkanaście różnorodnych butelek. Ich kolory i kształty mogą wprowadzić prawdziwy chaos w pomieszczeniu.

Dlatego, aby zachować w nim ład i odpowiedni wygląd, większość tych butelek można schować do podręcznej szafki albo estetycznego pudełka, które zakryje różnorodne etykietki, kształty i kolory, a w efekcie pozwoli zachować porządek. Z kolei wszystkie kosmetyki, które służą całej rodzinie, można umieścić w zunifikowanych, ładnych dozownikach. Dzięki temu wygląd łazienki nabierze bardziej spójnego charakteru.

Co więcej, do eleganckich dozowników na mydło, można łatwo dopasować zrobione w tym samym stylu pojemniczki na szczoteczki i pastę. One również z powodzeniem zastąpią plastikowe kubki.

Półki i haczyki

Półeczki czy haczyki, kupowane w różnych sklepach, będą miały inny styl, a często również jakość wykonania. Dlatego, aby uporządkować przedmioty łazienkowe, warto zainwestować w jednorodne przedmioty, które temu służą. Dzięki temu zarówno ręczniki, gąbki, jak i inne akcesoria zostaną odpowiednio uporządkowane.


łazienka

Eleganckie mleczne szkło i metal

W przypadku stylizowania łazienki na miejsce eleganckie, sprzyjające luksusowemu wypoczynkowi, warto zainwestować w dodatki wykonane z mlecznego szkła i chromu. W tym stylu można znaleźć dozowniki na mydło, czy pojemniczki na szczoteczki. Chromowane uchwyty na papier toaletowy również są bardzo dostępne i nietrudno znaleźć takie, które będą upodobnione kształtem do metalowych elementów dozowników.

Nowoczesne półki często wyposażone są w szklane dno oraz metalowe zaczepy oraz bok, dzięki czemu przedmioty z nich nie spadają. W efekcie, po połączeniu wszystkich tych elementów, każda łazienka nabierze ujednoliconego i pełnego harmonii wyglądu.

Aby na spokojnie wybrać dla siebie najbardziej odpowiednie akcesoria łazienkowe, można skorzystać z oferty sklepów internetowych, takich jak 123lazienka.pl. Przeglądając zaprezentowane w sieci przedmioty, łatwo jest zestawić je ze sobą i sprawdzić, czy będą się dobrze obok siebie prezentowały. Dodatkowo na podjęcie decyzji jest odpowiednia ilość czasu, a zamówienie ich nie wymaga wychodzenia, co tym bardziej ułatwi urządzenie łazienki.

Artykuł sponsorowany 

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!