Projektuj dla Glamory – konkurs dla architektów i designerów

Projektuj dla Glamory – konkurs dla architektów i designerów

Włoski producent grafik ściennych – Glamora wraz z ogólnopolską siecią salonów z ekskluzywnym wyposażeniem wnętrz – Dekorian Home zapraszają do udziału w konkursie „Projektuj dla Glamory”. Celem Konkursu jest wspieranie obiecujących architektów, projektantów wnętrz, designerów i plastyków poprzez szeroką promocję projektów ich autorstwa. Zwycięskie prace oprócz nagród pieniężnych i wdrożenia do produkcji będą też promowane na łamach stron i profili społecznościowych marek Dekorian Home i Glamora oraz w mediach wspierających Konkurs.

Przedmiotem Konkursu jest projekt wzoru grafiki ściennej z przeznaczeniem do zastosowania we wnętrzach komercyjnych – biurach, hotelach, restauracjach. Projekt musi być przewidziany do wykonania na strukturze materiału zawierającej się w ofercie marki Glamora i utrzymany w kolorystyce określonej w CMYK, RAL lub NCS. Udział w Konkursie jest bezpłatny.

Konkurs skierowany jest do architektów, projektantów wnętrz, designerów, studentów i uczniów szkół artystycznych oraz innych pasjonatów projektowania i aranżacji przestrzeni. Ma charakter otwarty i mogą w nim wziąć udział pełnoletnie osoby fizyczne, zespoły projektowe lub firmy. Nadesłane prace będą oceniane przez jury wyłonione spośród przedstawicieli firm organizujących Konkurs, wedle kryteriów: innowacyjności pomysłu, cech wizualnych, użyteczności oraz potencjału rynkowego.

Nagrodą w Konkursie jest wdrożenie przez Glamorę zwycięskiego wzoru grafiki do produkcji, zaprezentowanie projektu na łamach najnowszego katalogu firmy, a także stronach i profilach społecznościowych marek Dekorian Home i Glamora. Laureat otrzyma również nagrodę pieniężną w wysokości 250 euro (netto) + 10% prowizji od każdej sprzedaży wzoru. Przewidziane są też dwie nagrody wyróżnienia – po 250 euro (netto) każda oraz prezentacja obu wzorów na stronach www.dekorianhome.pl, https://www.glamora.it/ i w mediach wspierających Konkurs.

Terminarz Konkursu

18.03.2019 r. – oficjalne rozpoczęcie Konkursu i nadsyłania zgłoszeń

31.05.2019 r. – ostateczny termin nadsyłania prac konkursowych

14.06.2019 r. – powiadomienie o wynikach Konkursu

Więcej informacji o konkursie na stronie: dekorianhome.pl


konkurs

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!